Facebook Google+ Twitter

Amerykańskie salony fryzjerskie zarządzane z Krakowa

Salony fryzjerskie w USA będą zarządzane przez stronę internetową neohair.com w Krakowie. Dziś światowa premiera systemu stworzonego przez firmę NeoPrimus - informuje "Dziennik Polski".

Screen ze strony neohair.com / Fot. Piotr PolokBarnaba Augustyniak, współtwórca NeoHair, podkreśla, że ten system jest unikatowy. Jest on dostępny w wersji on-line, a więc właściciel salonu fryzjerskiego może z niego korzystać z każdego miejsca na ziemi.

Główną zaletą programu jest to, że umożliwi umawianie wizyt fryzjerskich przez internet. To innowacyjne zastosowanie ma szanse zdobycia wielu zwolenników. Dodatkowo oprogramowanie stworzy indywidualne karty klienta, automatyczne wyśle sms-a przypominającego klientowi o termin wizyty, czy poinformuje o promocjach.

Program będzie zawierał kalendarz pracy wszystkich stylistów konkretnego salonu. NeoHair ma być zintegrowany z portalami społecznościowymi. Z programu początkowo salony będą korzystać bezpłatnie, ale po przetestowaniu dalsze korzystanie będzie odpłatne.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.