Facebook Google+ Twitter

Ammann i Schlierenzauer dla Wiadomości24.pl: Zakopane ma atmosferę

Simon Ammann, dwukrotny mistrz olimpijski oraz Gregor Schlierenzauer, zdobywca Kryształowej Kuli za poprzedni sezon, podzielili się z Wiadomościami24.pl swoimi wrażeniami po konkursach Letniego Grand Prix w skokach w Zakopanem.

Ammann jest bardzo zadowolony, ze po raz kolejny został bardzo ciepło przyjęty przez Polską publiczność. / Fot. Paweł KiliańskiW drodze na pierwszą konkursową serię skoków, Wiadomościom24.pl udało się zamienić kilka słów z Simonem Ammannem. Zapytany o nastroje przed zawodami, Simon Ammann powiedział: - Świetnie się czuję, chociaż rano pogoda była niewyraźna, chmurzyło się, a teraz na dodatek ciągle pada deszcz. Pomimo tego, liczę na dobrą atmosferę, wyrównaną walkę i emocje, których z pewnością dzisiaj nie zabraknie". Życzyłem "Simiemu" powodzenia w zawodach.

Niestety, konkurs dla bardzo sympatycznego Szwajcara nie był zbytnio udany. W sobotnim konkursie zajął "dopiero" 5 miejsce, po skokach na odległość 130 m i 124 m. Również po zawodach, "Simi" podzielił sie wrażeniami z konkursu: Wiadomości24.pl:- Co sądzi Pan o zawodach, które przed chwilą się zakończyły? Czy jest Pan zadowolony z dzisiejszego miejsca?

Simon Ammann:- Nie jestem zawiedziony. Czuję sympatię Polskich kibiców, co jest bardzo fajnym uczuciem. W Zakopanem od kilku lat jest wspaniała atmosfera, tak samo było i w tym roku. Wyniki nie zawsze da się przewidzieć".

Gregor Schlierenzauer. / Fot. Paweł KiliańskiPierwsze oraz drugie miejsce. Oto bilans Gregora Schlierenzauera po zawodach LGP w Zakopanem. Specjalnie dla W24.pl najlepszy zawodnik poprzedniego sezonu powiedział kilka słów po niedzielnym konkursie. Wiadomosci24.pl:- Jak się Pan czuje po zdobyciu pierwszego i drugiego miejsca w Zakopanem? Czy jest Pan w pełni zadowolony?

Gregor Schlierenzauer: Jakie są moje odczucia? Stawanie na podium jest zawsze wspaniałe. Chociaż dzisiejsze skoki nie były najlepsze (niedziela), to i tak jestem bardzo zadowolony z całego weekendu w Zakopanem. Atmosfera pod skocznią również była fantastyczna, szczególnie w sobotę. Powoli zaczynam przygotowywania do zimowego Pucharu Świata."

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Zabawne, bo mi Ammann powiedział, że taki szum wokół zawodów go dekoncentruje i woli ciche konkursy ;-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tak, rozmawiał po polsku, a Ammann i Schlierenzauer mu po polsku odpowiadali ;P

P.S. No niech będzie... 5! :D

Komentarz został ukrytyrozwiń

I tu mam pytanie - Po polsku rozmawiałeś, czy Angielski? - Pytam z ciekawości;) Oczywiście 5!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.