Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

7831 miejsce

Amora w Londynie, czyli muzeum ludzkiej rozkoszy

VI przykazanie brzmi "Nie cudzołóż". Nie w tym przypadku! Żelowe pośladki, plastikowe penisy - takie eksponaty możemy zobaczyć w w muzeum miłości "Amora" w Londynie.

Seksualne gadżety z muzeum / Fot. Marta JundziłłBłogosławione przekleństwo, najstarsze uczucie świata, źródło niepohamowanej namiętności - miłość - doczekało się umiejscowienia w muzealnych gablotach. "Amora" znajduje się w londyńskiej dzielnicy West End, w podziemiach słynnego Trocadero przy ulicy Coventry Street. Zajmujące niemal 1000 mkw nietypowe muzeum z zamysłu jest miejscem edukacyjnym, a nie centrum rozrywki. W praktyce wygląda to inaczej. Żelowe pośladki, plastikowe penisy, podróż wzdłuż tunelu orgazmu - nie są to przecież tematy do szkolnych podręczników. Cała instytucja w niektórych kręgach wzbudza wielkie kontrowersje. Narzekających można jednak policzyć na palcach jednej ręki. Któż bowiem nie chce dowiedzieć się jak najwięcej o strefach erogennych, czy choćby o legendarnym punkcie G?

Różowe wnętrze, pełne zmysłowych dźwięków dobiegających z purpurowych głośników składa się z jedenastu pomieszczeń. Wśród nich rozróżnić można siedem miłosnych stref, przez które pobudzeni przez plastikowe atrapy turyści przechodzą z rozkoszą.

Drzwi uwodzenia...


W pierwszej z nich można stworzyć portret swojego idealnego partnera, nawet jeżeli nie jesteśmy Michałem Aniołem. Również tu otwierają się przed nami drzwi uwodzenia. Dowiadujemy się jak ponętnie spoglądać i gestykulować. Poznajemy subtelne taktyki Casanovy, które pomocne są nie tylko na spotkaniach towarzyskich. Zadziwiające jak wiele zależy od pierwszych sekund poznawania się... / Fot. http://www.amoralondon.com/

Drugie pomieszczenie w erotycznym muzeum to tak zwane "Sensorium" (z ang. sense - zmysł). Eksperci przekazują nam tutaj tajemną wiedzę na temat afrodyzjaków i masażu. Multimedialne modele czekają na nasz dotyk (można popisać się kreatywnością). Dowiadujemy się tu również, które sposoby całowania są najczęściej oczekiwane przez drugą osobę (Amora's Top 10). Wszystko to służyć ma ulepszeniu zdolności niesienia przyjemności partnerowi. Dla osiągnięcia najlepszego efektu, należy użyć wszystkich zmysłów - zachęcają twórcy.

Następnie przenosimy się do pokoju różnych kształtów i kolorów - genitaliów oczywiście. Zewsząd napastują nas tu męskie przyrodzenia poukładane według różnych kryteriów (od największych do najmniejszych, od najjaśniejszych do najciemniejszych itd). Dowiadujemy się jak efektownie używać seks zabawek. Zgłębiamy również tajemnice seksu oralnego, a nawet dowiadujemy się psychologicznych przyczyn pociągu seksualnego u każdego z nas.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

Jundziłł nie miałaś ty się uczyć geografii?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zachodnie jajko, dokładnie tak. Mam nadzieje, że była to ukryta prośba przetłumaczenia, bo nie widzę innych motywów dlaczego miałaby ta nazwa Cię tak zadziwić.

Właśnie tacy ludzie pisują w przyszłości recenzje w "machinie"...

Komentarz został ukrytyrozwiń

no proszę ja Cię...

okropna literówka - to fakt. Chyle czoło i dziękuję.
Ale, żeby od razu odmawiać do "nas" litanie, bugno?

Komentarz został ukrytyrozwiń

ucięło mi kawałek komentarza

>> "Amora" znajduje się w londyńskiej dzielnicy West Egg"

west EGG? No proszę ja was...

Komentarz został ukrytyrozwiń

>>"Amora" znajduje się w londyńskiej dzielnicy West Egg

Komentarz został ukrytyrozwiń

"źródło niepohamowanej namiętności - miłość"
chyba rzeczywiscie ten fragment jest przekombinowany, a miejsce fajne musi być, czytaąłm o nim chyba w Polityce

Komentarz został ukrytyrozwiń

Owszem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

" Błogosławione przekleństwo, najstarsze uczucie świata, źródło niepohamowanej namiętności - miłość - doczekało się umiejscowienia w muzealnych gablotach. "

Czyżby..?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.