Facebook Google+ Twitter

Analiza WIG20 - 10 grudnia 2008

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2008-12-10 20:33

Dość niemrawo przebiegła dzisiejsza sesja na polskim parkiecie. Chwiejne nastroje inwestorów powodowały, że obserwowaliśmy wzrosty i zarazem spadki.

Nie został nakreślony przyszły kierunek sytuacji. Najlepszym dowodem jest dzisiejszy obraz techniczny indeksu WIG20. Byki nie zdołały dokonać kontynuacji wzrostów, mimo trwającej dobrej passy na innych europejskich giełdach. Wszystkie główne zagraniczne indeksy zanotowały wzrosty. Jedynie polski parkiet odłączył się od grupy indeksów kończących dzień nad kreską.

WIG2O / Fot. Krzysztof WańczykNajbliższa sesja jest trochę zagadkowa, ponieważ zarówno wzrosty, jak i spadki mogą dominować na parkiecie. Jednak przed spadkami chroni byków dobre nastroje inwestorów zagranicznych i sytuacja techniczna. Bowiem kurs znajduje się blisko linii trendu wzrostowego, którą będzie barierą dla niedźwiedzi. W każdym bądź razie, dopóki znajdujemy się nad poziomem 1812 i nie zostanie przełamana wspomniana linia trendu wzrostowego, dopóty należy zakładać dalsze wzrosty do poziomu 1862. W dalszej perspektywie wzrosty mogą sięgnąć poziomu 1900.

Tekst pochodzi z bloga Krzysztofa Wańczyka.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

bzdury WYPISUJECIE W KTÓRE JEDNAK WIERZĄ,dopóty,dopóki nie zrozumią,ze to zorganizowana w majestacie prawa lichwa,złodziejski hazard.Ile wyłudzili w ten sposób od naiwnych polaczków szarlatani finansowi ?Ile ,Nie odezwą sie ci którzy obudzili sie z ręka w nocniku..Nie spełnione nadzieje,rozczarowanie.Nie ma hossy-polak bosy. Oczywiście są i szczesli8wi bogaci,na cudzych plecach nadal jadą do przyslowi8oqwego0 raju..Kapitalizm-zgnilizna moralno a-prowadzi świat poprzez biznes do zagłady.Czy wy tego nie odczuwacie,a tylko modlicie sie i czekacie na uśmiech Tuska,Rydzyka,Kaczorów.To jedna banda!Amen

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.