Facebook Google+ Twitter

Analizer24.pl – narzędzie do analizy sytuacji przedsiębiorstwa

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-07-25 10:19

Prowadzenie małej firmy w realiach kryzysu gospodarczego i niezwykle silnej konkurencji jest dla polskich przedsiębiorców nie lada wyzwaniem, wymaga bowiem analizy i wyciągania wniosków na podstawie wielu parametrów.

Przedsiębiorcy muszą zadbać o transparentność przepływów finansowych w swojej firmie po to, aby była ona wiarygodniejsza dla partnerów biznesowych. Pozwala to także utrzymać płynność finansową przedsiębiorstwa i szukać nowych obszarów inwestycyjnych. W perspektywie długofalowej fundamentalne znaczenie ma również szybka identyfikacja czynników, które mogą stanowić realne zagrożenie dla istnienia danego podmiotu na rynku.
Budowa skomplikowanych modeli biznesowych w przypadku małych i średnich firm nastręcza wielu problemów, ponieważ są one tworzone w oparciu o arkusze kalkulacyjne. Ręczne wprowadzenie wielu zmiennych wymaga odpowiednio dużej ilości czasu. Brak automatyzacji jest tu istotnym utrudnieniem, a zatrudnienie do tego celu zewnętrznych firm consultingowych przekracza możliwości finansowe wielu firm z sektora MSP.
Analizer24 został stworzony z myślą o właścicielach małych i średnich firm, którzy potrzebują narzędzia optymalizującego zarządzanie finansami, a jednocześnie ułatwiającego podejmowanie decyzji, zarówno taktycznych, jak i strategicznych.
Aplikacja, w oparciu o dostępne dane, dokonuje analizy rentowności projektów, linii produktowych, a także rynków i klientów. Pozwala szacować opłacalność obszarów biznesowych, podpowiada jak utrzymać zakładaną dochodowość oraz w jakie działania zaangażować finanse, praktycznie przenosząc zarządzanie finansami firmy na poziom serwisu internetowego. Dostęp do aplikacji z poziomu przeglądarki internetowej sprawia, że nie trzeba instalować skomplikowanego oprogramowania i zapewnia dostęp do usługi w dowolnym miejscu i czasie. Analizer24 łączy w sobie szereg innowacyjnych funkcjonalności i intuicyjność obsługi.

Więcej informacji na www.analizer24.pl.

(Katarzyna Sarafinowicz)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.