Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

4623 miejsce

"Anatomia zdrady" - jak nie stać się ofiarą kłamcy?

Czy można uniknąć zdrady? Jakie są symptomy, że ktoś nie jest wobec nas szczery i chce nas skrzywdzić? Na te pytania odpowiada książka "Anatomia zdrady" Wojciecha Wyplera.

okładka / Fot. MuzaZdrada i kłamstwo towarzyszą człowiekowi od zawsze. Co więcej, żyjemy w świecie przepełnionym kłamstwem. Dlatego warto wiedzieć, jak zdemaskować kłamcę. Nie zawsze wystarczy intuicja, która może być zawodna. Najlepiej skorzystać z fachowej pomocy - poradnika Wojciecha Wyplera.

"Anatomia zdrady" to poradnik mający na celu pokazanie strategii zdemaskowania oszusta i wykrycia ewentualnej zdrady w związku partnerskim, przyjacielskim lub rodzinie. Pokazuje, jak podnieść się po zdradzie, pozbyć się depresji, opanować ból i złość oraz zacząć nowe, szczęśliwe życie.

Książka została podzielona na 5 rozdziałów - "Wiwisekcja uczuć. Dlaczego kłamiemy?", "Symptomy zdrady. Gdy mamy podejrzenia", "Badanie sytuacji. Jak szukać dowodów", "Postawienie diagnozy. Demaskowanie kłamcy", "Recepta na szczęście. Życie po zdradzie".

Jesteśmy codziennie okłamywani, choćby podczas reklam telewizyjnych. I co gorsza, sami okłamujemy innych. Czasem w błahych sprawach, aby nie zranić drugiej osoby, a czasem w poważnych - dla osiągnięcia korzyści. Zdarza się, że przesiąkamy kłamstwem od najmłodszych lat. Często dzieci są okłamywane przez rodziców, przez co w dorosłym życiu powielają pewne schematy.

Antoni Czechow uważał, że rdza niszczy żelazo, a kłamstwo duszę. Z kolei George Bernard Shaw twierdził, że największą karą dla kłamcy jest nie to, że ktoś mu nie wierzy, ale to, że on sam nie potrafi uwierzyć innym. I jest w tym wiele racji.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

To prawda :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo ciekawy temat.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.