Facebook Google+ Twitter

And You Will Know Us By The Trail of Dead 10.04 w Hydrozagadce

Zapowiadany już wcześniej koncert teksańskiej grupy został przeniesiony z Proximy do Hydrozagadki. Bilety zachowują ważność, a wydarzenie już lada moment - w najbliższą środę, 10 kwietnia.

 / Fot. trail of deadAnd You Will Know Us... wystąpią tej nocy w towarzystwie - chociaż zapowiadany wcześniej support, Turbowolf, musiał odwołać swój udział w technicznych problemów, to dołączyli do nich błyskawicznie inni gitarowcy. The Coathangers to w stu procentach dziewczęcy zespół alternatywno - rockowy. Dziewczyny wyrobiły sobie dość punkową manierę grania, więc melodie są proste i rytmiczne, wokalistka wzoruje się na Patti Smith, a w tle pojawiają się klawisze, które pobrzmiewają latami 70-tymi.

Drugim zespołem jest norweska grupa hard rockowa, czyli Ribozyme: cztery płyty na koncie, powolne acz udane wyjście z norweskiego podziemia, sporo tras koncertowych, 15 lat istnienia, no i najnowszy album wydany zaledwie dwa miesiące temu.Wreszcie o Trail of Dead wspomnę tylko tyle, że od czasu "Sources, Tags and Codes" niewiele przełomowych rzeczy udało im się nagrać, ale pamiętam, że ich pierwszy w Polsce występ jakoś zaskakująco dobrze pokazał ich twórczość, wydobywając siłę z nie najlepszych płytowych strzałów. Tym razem przywożą ze sobą "Lost Songs", niedawno wydany album, i ciekawa jestem, jak wypadnie on na żywo.

A więc Trail of Dead, Coathangers i Ribozyme 10 kwietnia o godzinie 19:00 zaczynają grać w Hydrozagadce na Pradze. Zapraszamy!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.