Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

21754 miejsce

Anders Bardal zapowiada, że w MŚ wystartuje nawet z reką w gipsie

Anders Bardal podczas konkursu PŚ w Wiśle doznał kontuzji nadgarstka. Skoczek zapowiada jednak, że jak będzie trzeba to wystartuje w MŚ z... ręką w gipsie!

Skoczek narciarski - Anders Bardal podczas PŚ w Wiśle złamał nadgarstek, po skoku na 140 metr. Najprawdopodobniej Norweg przejdzie operację w przyszłym tygodniu. Pod znakiem zapytania stoi występ zawodniczka podczas szwedzkich Mistrzostw Świata.

Jednak jeśli Bardal wydobrzeje, to miejsce w drużynie będzie czekało. - Ostateczna decyzja będzie zależała od niego i lekarzy. Anders jest w dobrej, zwyżkującej formie i dlatego jest naszym pewniakiem we wszystkich konkurencjach. Uszkodzony nadgarstek to za mało, aby wyłączyć doświadczonego skoczka z gry - powiedział Kierownik reprezentacji Norwegii Clas Brede Brathen.

Bardal podkreśla, że nadgarstek w jego dyscyplinie nie jest tak ważny i mówi, że nawet z ręką w gipsie może walczyć. - Ta część ciała nie jest najważniejsza dla skoczków narciarskich i nie sądzę, aby usztywnienie przeszkodziło mi w treningach i startach w Falun - powiedział doświadczony skoczek.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.