Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

6070 miejsce

Andrea Anastasi poprowadzi siatkarską reprezentację Iranu?

Andrea Anastasi, trener Lotosu Trefla Gdańsk, a wcześniej selekcjoner reprezentacji Polski poprowadzić może irańskich siatkarzy.

 / Fot. Karolina Misztal (aip)Lada moment ma zapaść decyzja władz Irańskiej Federacji Siatkarskiej odnośnie nowego szkoleniowca reprezentacji tego kraju. Najpoważniejszym kandydatem jest Andrea Anastasi, trener Lotosu Trefla Gdańsk.

Z drużyną Iranu rozstaje się Serb Slobodan Kovac. Persowie już od dawna rozglądają się za nowym szkoleniowcem. Biorą pod uwagę jedynie dwóch kandydatów - Andreę Anastasiego i Raula Lozano. Temu pierwszemu propozycję umowy składali już wcześniej. Wtedy jednak negocjacje zakończyły się fiaskiem. Teraz wiele wskazuje na to, że to właśnie włoski szkoleniowiec obejmie stery w reprezentacji Iranu.

Czy to oznacza, że Andrea Anastasi rozstanie się z zespołem Lotosu Trefla Gdańsk? - Cieszy nas, że tak silna reprezentacja jest zainteresowana naszym trenerem i nie dziwi nas to, bo to przecież jeden z najlepszych i najbardziej utytułowanych szkoleniowców na świecie. Andrea Anastasi ma jednak ważny kontrakt z naszym klubem do końca sezonu 2016/2017, świetnie czuje się w Gdańsku i nie opuści zespołu Lotosu Trefla - mówi stanowczo "Dziennikowi Bałtyckiemu" Michał Rudnicki, rzecznik prasowy gdańskiego klubu.

Niewykluczone zatem, że Anastasi będzie łączył funkcję trenera Lotosu Trefla Gdańsk i selekcjonera reprezentacji Iranu. Oficjalna informacja w tej sprawie ma pojawić się jeszcze w poniedziałek.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.