Facebook Google+ Twitter

Andrea Bocelli w Łodzi. Wygraj podwójne zaproszenie!

Wspaniały tenor Andrea Bocelli wystąpi w tym roku w Polsce. Dla naszych czytelników mamy nie lada gratkę! W naszym konkursie możecie wygrać zaproszenie na koncert i posłuchać artysty na żywo 29 kwietnia w hali Atlas Arena w Łodzi.

Andrea Bocelli / Fot. mat. organizatoraO koncercie tenora i szczegółach wydarzenia pisaliśmy już wcześniej.

Andrea Bocelli wystąpi na łódzkiej scenie z towarzyszeniem prawie siedemdziesięcioosobowej Orkiestry Filharmonii Łódzkiej imienia Artura Rubinsteina oraz sześćdziesięcioosobowym Akademickim Chórem Politechniki Łódzkiej.

Artysta wyśpiewa w Łodzi największe hity. W trakcie koncertu nie zabraknie takich utworów jak: "Ave Maria", "Canto Terra". "Con te Partiro", "O Sole Mio", "Vivo per lei", „Funiculi Funicula” czy "Traviata". Oczywiście, lista wykonanych utworów będzie znacznie dłuższa. Wystarczy bowiem przypomnieć, że z tenorem na scenie wystąpi znana włoska sopranistka Paola Sanguinetti oraz piosenkarka pop Ilaria Della Bidia.

Wygraj zaproszenie na koncert Andrei Bocelliego


Mamy dla Was podwójne zaproszenie na koncert Andrei Bocelliego. Aby wygrać, wystarczy odpowiedzieć na pytanie "Dlaczego to właśnie ja powinienem wygrać?". Swoją odpowiedź należy wpisać w komentarzu pod artykułem do wtorku 24 kwietnia, do północy. W konkursie mogą brać udział tylko zarejestrowani użytkownicy.

Na autora najciekawszej odpowiedzi czeka dwuosobowe zaproszenie na ten niezwykły koncert!

Nagroda konkursowa zostanie wydana wyłącznie w postaci zaproszenia, bez możliwości wypłaty ich równowartości w gotówce lub zamiany na inną nagrodę rzeczową. O terminie i sposobie odbioru zaproszenia zwycięzca zostanie poinformowany poprzez skrzynkę Wiadomości24.pl w dniu 25 kwietnia 2012 r. Jeżeli zwycięzca konkursu nie odbierze przyznanej mu nagrody w terminie wskazanym przez Fundatora, jego prawo do nagrody wygasa. W takim wypadku nagroda pozostaje do dyspozycji Fundatora.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (43):

Sortuj komentarze:

były już wyniki?

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 24.04.2012 23:58

Andrea Bocelli jest ponadczasową gwiazdą muzyki klasycznej i jednocześnie popularnej. Wychowywałem się przy jego muzyce i to właśnie melodie niektórych jego utworów towarzyszyły mi w wielu sytuacjach.

Kiedy dorastałem, zacząłem uczyć się śpiewu. Swój warsztat zaczynałem szkolić pod kątem muzyki operowej. Dawano mi wielkie nadzieje na wspaniałą karierą, widząc we mnie osobę potrafiącą jak mało kto operować bardzo wysokim tenorowym głosem.Wszystko trwało w najlepsze, do czasu, aż problemy zdrowotne nie zaprzepaściły tego nad czym pracowałem całe młode lata i czego uczyłem się później na studiach pod okiem najlepszych profesorów muzyki.

Niestety, teraz pozostało mi już tylko słuchanie muzyki, a czasy kiedy śpiewałem są już zamkniętym rozdziałem. W tych właśnie trudnych chwilach muzyka Andrea Bocelliego była dla mnie bardzo ważnym elementem, dającym siłę. Teraz przyjeżdża on do Polski i największym marzeniem jakie mógłbym spełnić, to jest posłuchanie jego muzyki na żywo.

Pozdrawiam wszystkich, którzy tak jak ja chcieliby choć raz posłuchać tak wspaniałego tenora jak Andrea Bocelli.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Witam i od razu błagam, choć na wstępie przepraszam, że piszę w imieniu męża, ale chciałabym zrobić jemu niespodziankę w postaci biletu na koncert Andrea Bocelliego. Jest zauroczony twórczością, muzyką, skromnością i wielkim sercem tenora, niestety nie był jeszcze na żadnym występie (koncercie) z przyczyn ... jak można się domyślić finansowych. W tym roku zrobię wszystko by dostał ode mnie skromny prezent czyli całą kolekcję płyt z muzyką Bocelliego. Wiem że oszalałby z radości mając możliwość zobaczenia tego cudownego koncertu, myślę że trudno byłoby ten stan opisać. Dlatego błagam o możliwość "spotkania" mojego ukochanego męża z jego wspaniałym tenorem, nawet jak będę trochę zazdrosna ... w końcu będę słuchać o tym koncercie przez długi, długi okres czasu ...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kocham Andrea Bocelli ,za to ,co oferuje swoją osobą ,za jego cudowny głos i pasję do muzyki i śpiewu pomimo,że nie jest z wykształcenia muzykiem,jest wspaniałym człowiekiem ,że dzieli się z Nami swoim przepięknym głosem ,w tak cudowny sposób.Dziękuję Panu Bogu za jego wspaniały talent ,nie zmarnowany ,zrealizowany i szlifowany ,który olśniewa wśród Nas jak prawdziwy diament. Muszę teraz podziękować osobiście wspaniałemu artyście ,bo to dzięki Panu moje dusza prawdziwie oddycha i żyje, dzięki Pana prześwietnym wykonaniom z pana repertuaru. Serdecznie pozdrawiam i ślę bukiet toskańskich kwiatów wraz z muzykę Fryderyka Chopina.Wierna słuchaczka z Krakowa.Ala Augustyniak.Mail:ala.morze@gmail.com

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja Powinłem wygrać bilety na koncert Andrei Bocelli`ego bo jestem w czepku urodzony i jestem też mistrzem
tak jak ten genialny tenor ! ! !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Twórczość Andrea Bocelli'ego towarzyszy mi od lat, szczególnie w wyjątkowych i stresujących wydarzeniach. Jadąc na egzamin, rozmowę o pracę zawsze słucham muzyki Andrea Bocceli. Jest w niej coś kojącego, wyjątkowego i dodającego otuchy w ważnych chwilach. Szczególne znaczenie mają dla mnie utwory "Vivo Per Lei" i "L'attesa". Jest w nich coś niesamowitego,niosą wyjątkowe przesłanie. Nie wiem co sprawia, że wszystkie utwory Andrea Bocelliego są tak niepowtarzalne... może to jego niebywały głos, przenikający całe ciało... nie wiem, ale wiem jedno fantastycznie byłoby usłyszeć te utwory na żywo z całym rozmachem

Komentarz został ukrytyrozwiń

Do zakochania jeden krok!
"Kiedy za pierwszym razem usłyszysz głos Andrea Bocelliego, będziesz go kochał już stale" - usłyszałem to kilkanaście dobrych lat temu od mojej nauczycielki, prowadzącej umuzykalnienie.
Wiem, że pierwszy raz jest najważniejszy! Ja przeżyłem swój "pierwszy raz", była to płyta Andrea Bocelliego "Sogno"... cudowny głos i przepiękna muzyka... I rzeczywiście pokochałem i wzruszyłem się niebywale.
Teraz już minęło 13 lat, wiele już  za mną, a "Sogno" jest u mnie w sercu i w głowie tyle lat.
Teraz chciałbym rozkochać w nim żonę. Nigdy jeszcze nie widziała, nie słyszała na żywo śpiewu Bocelliego. Wiem, że pierwszy raz jest najważniejszy, więc chciałbym podarować ukochanej ten skromny ale jak ważny bilecik na koncert Andrea w Łódzkiej Atlas Arenie - głosu tak łagodnego, delikatnego a zarazem silnego i przejmująco pięknego... przepraszam ale się wzruszyłem...
Miałem już wiele podejść, by zabrać małżonkę na koncert Andrea Bocelliego, ale nie udało się. Rodziły się dzieci, obowiązki, zdrowie. Teraz mam okazję i to w przepiękne jej urodziny!
Jeśli się uda... "zwyciężyć", mam nadzieję!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dokończenie odpowiedzi konkursowej w komentarzu z 22:05

..... życie zamienia się w magiczną, niezwykłą bajkę.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dlaczego ja?
- bo to 5 minut drogi od mojego domu,
- bo super byłoby zobaczyć tego wspaniałego artystę na żywo,
- bo ucieszyłoby to moją żonę,
- bo fajnie rozpocząłby się weekend majowy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Andrea Bocelli, człowiek nadzwyczajny, który poprzez muzykę potrafi wyrazić całego siebie, obnażając artystyczną duszę przed milionową widownią. Pragnę wygrać bilety na wydarzenie przepełnione magią i bajkowością, koncert Włocha o głosie piękniejszym niż Anielski chór, gdyż słuchając piosenek tego jakże cudownego mężczyzny zaczynam dryfować między snem a jawą, zagłębiając się w emanujący niecodziennym pięknem świat wyobraźni i tonąc w nim bez reszty.
Pamiętam moje pierwsze zetknięcie się z jego twórczością, jakby to było wczoraj. Miałam wtedy 8 lat, byłam brzdącem kolekcjonującym lalki Barbie i potrafiącym cieszyć się z każdej minuty szalonego dzieciństwa.
Oczywiście, nie wszystko wyglądało tak obiecująco. Nie istniały i-pody, a komputery nie były zbiorowiskiem setek piosenek, zakopanych głęboko na jednym z dziesiątek twardych dysków. Pewnego dnia, podczas czesania włosów i zaplatania ich w słodkie warkoczyki, usłyszałam coś niesamowitego. Muzyka wydobywająca się z radia zawładnęła moim malutkim serduszkiem, a dusza zaczęła śpiewać w rytm pięknego przeboju ,,Time to Say Goodbye”. Przez cały tydzień słyszałam w myślach tą cudną melodię, a słowa piosenki same wypływały z mych ust. Od tego momentu stałam się fanką Andrei Bocelliego, obdarzonego niesamowitą umiejętnością wzruszania mnie do granic możliwości. Chciałam słuchać jego piosenek dzień i noc, co w czasach walkmanów i kaset taśmowych było dość trudne do wykonania. Oczywiście, musiałam wejść w posiadanie albumu ,,Romanza”. Prosiłam rodziców przez ponad miesiąc o sprezentowanie mi tego wybitnego dzieła. Niestety, były to tragiczne czasy. Pieniędzy ciągle brakowało, a przecież trzeba było przeżyć cały miesiąc za marne grosze zwane pensją. Rodzice nie mogli sobie pozwolić, by wydać dochód z ciężkiej pracy na, ich zdaniem, zbędną rzecz. Pamiętam, że w sklepach muzycznych montowano wtedy urządzenia do odbioru płyt. Można było przyjść, nałożyć słuchawki na uszy i posłuchać najnowszych hitów ze światowych list przebojów całkowicie za darmo. Przez bardzo długi okres, codziennie przychodziłam do najbliższego ,,raju dla mojej duszy” i zatracałam się w swoim własnym świecie, podśpiewując co jakiś czas ,,Time to Say Goodbye”. Rodzice w końcu zlitowali się nad biednym dzieckiem i kupili mi w prezencie urodzinowym wymarzoną kasetę. Słuchałam jej ciągle. Głos Andrei Bocelliego działał na mnie w postaci ogromnej dawki pozytywnej energii. Niezapomniane uczucie!
Teraz mam 20 lat i jestem zwyczajną, nie wyróżniającą się z tłumu studentką, marzącą o lepszym świecie. Pierwszym argumentem, opowiadającym się za tym, że to właśnie ja powinnam dostać bilety na koncert Andrei Bocelliego, jest fakt, że nie znam większej fanki jego twórczości, kochającej go od ponad 10 lat.
Pragnę uczestniczyć w tym wydarzeniu i chłonąć jak gąbka wszystko, co dzieje się wokół mnie, zostawiając tym samym ślad głęboko w mojej pamięci, szufladzie wypełnionej po brzegi cudownymi elementami. Dzięki piosenkom Andrei Bocelliego, żyje jak zamknięta w mydlanej bańce, widząc wszystko w kolorowych barwach, patrząc na świat przez różowe okulary, weseląc się z najdrobniejszej przyjemności, doceniając ją w każdym calu. Ten koncert sprawi, że zapomnę o szarej rzeczywistości oraz ubarwię swój własny świat niczym tęcza po jakże przyjemnym, chłodnym deszczu. Dodatkowo, bardzo chcę zabrać na niego mamę, która jest moją najlepszą przyjaciółka, pokrewną duszą i gdy widzę uśmiech na jej twarzy, jestem niewiarygodnie szczęśliwa, wręcz skaczę z radości! To właśnie ona zapoczątkowała we mnie miłość do Andrei Bocelliego, niezwykle silne uczucie, dzięki któremu jestem w stanie góry przenosić.
Przyszłość, jakże intrygująca i pełna tajemnic, których zgłębianie pozwala nam odkrywać najśmielsze pragnienia – jedno z moich, takie najskrytsze, to wygranie biletów na koncert Andrei Bocelliego, wydarzenie przepełnione emocjami, które zapierają dech w piersiach i sprawiają, ze życie zamienia się w

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.