Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

16837 miejsce

"Andropauza 2". Wygraj bilety do Teatru Rozrywki Lutnia w Łodzi

Spektakl "Andropauza 2, czyli męska rzecz być z kobietą" zawita 9 listopada do Teatru Rozrywki Lutnia w Łodzi. Dla czytelników Wiadomości24.pl organizujemy konkurs, w którym można wygrać dwa dwuosobowe zaproszenia na to przedstawienie.

Plakat Przedstawienie to powrót bohaterów bardzo gorąco przyjętej przez publiczność sztuki pt. „Andropauza - męska rzecz! Zdecydowana odpowiedź na Klimakterium”

Komedia Jana Jakuba Należytego opowiada o pięciu mężczyznach o różnych osobowościach i charakterach, którzy spotykają się w sanatorium. Wspólnie dywagują na temat swojego wroga, którym jest doktor ZUS. W pewnym momencie pojawia się ona - piękność, o której względy zabiega cała piątka bohaterów. Według autorów "sztuka w krzywym zwierciadle pokazuje polską rzeczywistość w sanatoryjnej świetlicy i na dancingu, historię, która każdemu może się zdarzyć, opowiedzianą prześmiesznymi dialogami i piosenkami, których melodie rozpoznajemy po pierwszych dźwiękach".

W spektaklu w reżyserii Dariusza Szada-Borzyszkowskiego występują (zamiennie): Maciej Damięcki, Marek Siudym, Jacek Kawalec, Paweł Królikowski, Dariusz Gnatowski, Ryszard Kotys, Piotr Skarga, Andrzej Beya-Zaborski, Michał Pietrzak, Piotr Dąbrowski, Matylda Damięcka, Mimi Kokoski, Agata Załęcka.

Bilety w cenie 90 zł do nabycia: - kasa ul. Piotrkowska 243 Łódź (czynna od pon do sob w godz. 10 – 17), Łukasz Jankowski tel: 505 039 588, Strefa Biletów ul. Piotrkowska 59, Łódź, www.teatrlutnia.pl, www.ebilet.pl, www.biletyna.pl, www.kupbilecik.pl, zamówienia grupowe (tel: 605 645 923), kasy regionalne (Tomaszów Maz., Bełchatów, Sieradz, Piotrków Tryb,Pabianice, Łęczyca, Kutno) info pod nr 692 380 038.

UWAGA! KONKURS!


Mamy dla was 2 podwójne zaproszenia na to przedstawienie, który odbędzie się w Teatrze Rozrywki Lutnia ul. Piotrkowska 243 w sobotę 09.11.2013 o godz. 16. Aby je wygrać, należy w komentarzu pod artykułem napisać dlaczego to do was powinna trafić nagroda. Na zgłoszenia czekamy do środy (6 listopada) do godziny 23:59. Po upływie tego terminu wybierzemy zwycięzców i poinformujemy o sposobie odebrania zaproszeń.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

Chciałabym się przekonać czy wszyscy faceci są gnojkami czy tylko ci na których ja się natykam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dlaczego to właśnie moja skromna osoba? Problemy nie tylko najlepszego zdrowia, ale i pieniędzy, które w portfelu pseudomężatki grają ważną rolę. Nie stać mnie na wyjście gdziekolwiek. Wracam do domu i pranie, prasowanie, gotowanie. Zero relaksu, zero przyjemności, a sytuacja w domu? Nie chcę nawet o tym pisać bo i tak nikt tego nie zrozumie. To byłaby dla mnie chwila zapomnienia..

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bo powoli zbliżam się do tego wieku, a fajnie zobaczyć "na wesoło" jak reżyser i aktorzy potraktowali ten temat...

Komentarz został ukrytyrozwiń

ZOBACZYĆ NA SCENIE MĘSKIE PRZEKWITANIE
JEST MOIM GORĄCYM PRAGNIENIEM OD DAWNA
NA WIDOWNI WINNY ZASIĄŚĆ SAME PANIE
BO SZTUKA PODOBNO JEST BARDZO ZABAWNA

A DLACZEGO SAME PANIE, SPYTACIE KOCHANI
TAK MI SIĘ WYDAJE ,MAM DO TEGO PRAWO
BO PANOWIE W SOBIE SA TAK ZAKOCHANI
ŻE TYLKO KOBIETKI BEDĄ BIŁY BRAWO !!!

CO DO PRZEDSTAWIENIA,TO NA JEDNEJ SCENIE
ZOBACZYĆ ZNAJOMYCH , TYCH Z TELEWIZORA
JEST OKAZJĄ WIELKĄ I MOIM MARZENIEM
A CZY SIĘ DOPEŁNI,TO JUŻ PANSTWA WOLA

pozdrawiam Ela Arasimowicz

Komentarz został ukrytyrozwiń

PRAGNĘ ZOSTAĆ NAGRODZONY GDYŻ TO MARZENIE MEJ ŻONY
PRZYBĘDZIEMY DO TEATRU LUTNIA CHOĆBY NASZA KŁÓTNIA
ANDROPAUZA- PRZEDSTAWIENIE, BĘDZIE DLA NAS UZDROWIENIEM!
CAŁĄ EKIPĘ POZDRAWIAMY I NA BILETY Z NIECIERPLIWOŚCIĄ CZEKAMY.

Komentarz został ukrytyrozwiń

W październiku byłam z moją Mamą w Teatrze Capitol na spektaklu "Klimakterium i już..." polecam szczególnie wszystkim kobietom , a teraz chętnie wybiorę się na "Andropauza 2" z Tatą. Zobaczę jak to z tej strony wygląda...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ciekawe, czy "dwójka" jest jeszcze gorsza od "jedynki"?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo chciałabym pójść na spektakl "Andropauza 2". Wiem, że obejrzenie tego przedstawienia na pewno mi dużo da. Pośmieję się, rozluźnię, rozerwę, a do tego tylu znanych aktorów na żywo obejrzę. Będzie to dla mnie nie lada wydarzenie, które na pewno niezwykle pozytywnie ocenię. Tak więc czekam na ogłoszenie wyników z niecierpliwością i mam nadzieję, że wówczas wybuchnę wielką radością.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.