Facebook Google+ Twitter

Andropol wchodzi na słowacki rynek

Swoją najnowszą ofertę dla hoteli i restauracji prezentuje Andropol na Międzynarodowych Targach Gastronomicznych Danubius Gastro 2014 w Bratysławie.

 / Fot. andropol / Fot. Andropol


Targi Danubius Gastro są jedyną imprezą targową na Słowacji, która przedstawia kompleksową ofertę dla gastronomii i hotelarstwa: profesjonalny sprzęt, meble, artykuły spożywcze i napoje oraz opakowania. Na powierzchni 17 tys. m.kw. ponad 300 wystawców z różnych krajów świata prezentuje swoją ofertę ponad 70 tys. zwiedzającym.
Andropol bierze udział w imprezie po raz pierwszy:
- Zdecydowaliśmy się na udział w tych międzynarodowych targach, bo Słowacja to interesujący rynek, a te targi są doskonałą okazją by w jednym miejscu i czasie spotkać się z naszym potencjalnym partnerem, działającym w tamtym regionie, zaprezentować swoją nową ofertę, dowiedzieć się, co proponuje konkurencja czy poznać opinię na temat swoich produktów – mówi Radosław Klinowski, dyrektor handlowy Andropolu.
Spółka prezentuje w Bratysławie swoje kolekcje tkanin i konfekcji dla hoteli i restauracji – pościel, obrusy, czy wysokiej jakości wyroby frotte. Jest też nowość w ofercie Andropolu dla tego segmentu – kołdry i poduszki z syntetycznym, antyalergicznym wypełnieniem typu Hollow (kołdry) i typu Amball (poduszki).
Lutowym targom Danubius Gastro w Bratysławie towarzyszą Międzynarodowe Targi Turystyczne ITF Slovakiatour. Dopełnieniem prezentacji sprzętu i usług dla hotelarstwa i gastronomii jest degustacja specjałów kulinarnych różnych narodowych kuchni. Nieodłączną część Danubius stanowią konkursy dla barmanów, baristów, kucharzy, cukierników i piekarzy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.