Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

5070 miejsce

Andrzej Chyra o Carte Blanche: To film, który mówi o sile charakteru (wideo)

Andrzej Chyra w filmie "Carte Blanche" wcielił się w postać Kacpra, nauczyciela historii, który dowiaduje się, że traci wzrok. W programie "Co za Tydzień" aktor opowiada o filmie, a także o spotkaniu z Maciejem Białkiem - to na podstawie jego historii powstał scenariusz filmu.

 / Fot. x-news/screen"To jest film, który mówi o sile charakteru, o pewnej wytrwałości, o wierze w rzeczy istotne i walkę o nie" - powiedział Andrzej Chyra. Aktor zwraca również uwagę na to, że film jest również dowcipny i trochę przewrotny.

Film "Carte Blanche", który na ekrany kin wejdzie 23 stycznia, to inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia nauczyciela z lubelskiego liceum. Kacper uczy w ogólniaku historii. Z powodu wady genetycznej zaczyna stopniowo tracić wzrok. Bojąc się utraty pracy nie dzieli się informacją o stanie zdrowia z dyrekcją szkoły. Jedyną osobą, która wie o problemie jest przyjaciel Kacpra - Wiktor (w tej roli Arkadiusz Jakubik).

Czytaj więcej: Carte Blanche od piątku w kinach. Historia tracącego wzrok nauczyciela dostarczy widzom dobrej energii (wideo)źródło: TVN x-news

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.