Facebook Google+ Twitter

Andrzej Duda rzecznikiem PiS. Zastąpił Adama Hofmana

Andrzej Duda tymczasowo zastąpi na stanowisku rzecznika PiS Adama Hofmana, który musi wyjaśnić nieprawidłowości związane ze swoimi oświadczeniami majątkowymi.

Andrzej Duda / Fot. PAP/Leszek SzymańskiW PiS powstanie trzyosobowy zespół, który będzie odpowiadał za politykę informacyjną partii. Oprócz rzecznika Andrzeja Dudy stworzą go wicerzecznik Marcin Mastalarek oraz mający koordynować wystąpienia medialne członków Prawa i Sprawiedliwości Maciej Łopiński.

Urodzony w Krakowie w 1972 roku Andrzej Duda jest prawnikiem, nauczycielem akademickim i byłym wiceministrem sprawiedliwości (na wniosek ówczesnego ministra Zbigniewa Ziobry). W 2010 roku bez powodzenia kandydował na stanowisko prezydenta Krakowa. Był również podsekretarzem stanu w Kancelarii Prezydenta Lecha Kaczyńskiego i członkiem Trybunału Stanu.

Jak informuje TVN24.pl, specjalny zespół ma funkcjonować do czasu oczyszczenia z zarzutów Adama Hofmana, który musi wyjaśnić nieprawidłowości w swoich oświadczeniach majątkowych z kat 2007-2012. W piątek CBA poinformowało, że zawiadomiło w tej sprawie prokuraturę.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Rzecznik nie może samodzielnie myśleć tylko musi powtarzać opinie Prezesa.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jestem pewien, że współpraca ze śp. prezydentem Lechem Kaczyńskim była dla Pana Dudy ogromnym zaszczytem. Tusk i jego "pieski" robiły wszystko, aby utrudniać prezydenturę.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Andrzej Duda temperamentem nie odbiega od Hofmana. Czytałam wybór subiektywny jego wypowiedzi .Wypadł marnie . Czy tak duża partia nie ma kulturalnego, merytorycznego przedstawiciela , który potrafi reprezentować poglądy PiS -u ?

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 27.11.2013 17:48

Zabawne, pierwsze dwa nazwiska dziennikarze odgadli. Mastalarek "nie potwierdzał i nie zaprzeczał" tylko się ładnie uśmiechał, kiedy go o to pytano.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.