Facebook Google+ Twitter

Andrzej Duda wygrał w powiecie ostrowieckim

Wyniki I tury wyborów prezydenckich w powiecie ostrowieckim i samym Ostrowcu Świętokrzyskim są zbliżone do tych ogólnokrajowych. Tu także zwyciężył Andrzej Duda przed Bronisławem Komorowskim.

Andrzej Duda podczas wizyty w Ostrowcu Świętokrzyskim (6 marca 2015 r.) / Fot. Krzysztof KrzakKandydat Prawa i Sprawiedliwości na urząd Prezydenta RP, Andrzej Duda, uzyskał na terenie powiatu ostrowieckiego 11577 głosów (w Ostrowcu Świętokrzyskim - 7809 głosów). Urzędujący prezydent popierany przez Platformą Obywatelską, Bronisław Komorowski uzyskał drugi wynik - w powiecie głosowało na niego 9775 wyborców (w mieście - 7626). Na trzecim miejscu uplasował się Paweł Kukiz: 7610 głosów w powiecie, w mieście 5699.

Wyniki pozostałych kandydatów wyglądają następująco: Adam Jarubas - 2825 (1294); Magdalena Ogórek - 987 (710); Janusz Korwin-Mikke - 934 (672); Janusz Palikot - 502 (405); Marian Kowalski - 232 (162); Grzegorz Braun - 201 (163); Jacek Wilk - 116 (93); Paweł Tanajno - 42 (39).

Frekwencja wyniosła niewiele ponad 42 procent. Według wstępnych, nieoficjalnych wyników Andrzej Duda zwyciężył w I turze wyborów także w całym województwie świętokrzyskim, zdobywając 37,7 % głosów. Bronisław Komorowski uzyskał poparcie 22,2 % głosów, a Paweł Kukiz - 18,9 %.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Albo sprawa "in vitro"?! czy Bronisław Komorowski i jego poplecznicy z PLATFORMA są "nie czytaty i nie pisaty"?! Jak "byk" opracowania naukowe są, że kobieta nie mogąca zajść w ciążę ma zaburzenia metabolizmu! A jak taki stan rzeczy i poprawić, też bardzo proste! Wystarczy wstrzymać spożywanie cukru i produktów go zawierających, czyli słodycze. I ważne, że nie jemy razem białka z węglowodanami, tylko najpierw to co zawiera węglowodanami a po 1,5 godz mięso i to co zawiera białko, bo jak jemy razem, to w przewodzie pokarmowym wytwarzają się toksyny, które organizm pozbywa się z trudem, przeciążona wątroba i system immunologiczny Człowieka. W tej chwili zbieramy Pokrzywa pospolita i liście Mniszka lekarskiego. 50% jednego i 50% drugiego, drobno siekamy, oliwą lub olejem ugniatamy i mieszamy, soku z cytryny i taką michę ok. pięć godz w lodówce macerujemy a po tym trzy dni tylko to jemy i nic innego. Dlatego możemy więcej oliwy dodać, żeby były kalorie i energia. Jak komuś nie smakuje, to niech lepiej zostanie bezpłodny. Mężczyźni używają tej sałatki w małych ilościach, bo powoduje nadmierne pobudzenie seksualne. A wszelkie normy należy zachowywać. Oraz opracowane przeze mnie na bazie badań naukowych w USA i mojego doświadczenia: link

Czytaj wiecej: link

Komentarz został ukrytyrozwiń
Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.