Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

10340 miejsce

Andrzej Gąsienica-Daniel dla W24: Sport nauczył mnie zawziętości

Jadąc do Zakopanego na kilkudniowy pobyt ufundowany przez hotel Helan za zwycięstwo w konkursie Wiadomości24 "Zimowe zdjęcie", nie przypuszczałem, że zagoszczę u mistrza Polski w snowboardzie alpejskim. Postanowiłem przeprowadzić wywiad z Andrzejem Gąsienicą-Danielem.

Zawody snowboardowe. / Fot. Marcin SitarzDlaczego zdecydował się pan na ufundowanie nagrody w tym konkursie?
Z organizatorem konkursu współpracujemy od kilku miesięcy. Serwis Wiadomości24.pl jest patronem medialnym Alpine Snowboard Teamu - grupy zajmującej się promocją najzdolniejszych alpejskich snowboardzistów w Polsce. W ramach wzajemnej współpracy promujemy serwis Wiadomości24.pl, A.S.T. Team oraz Hotel *** Helan - sponsora Grupy. Kończąc sezon zimowy postanowiliśmy zorganizować konkurs na najlepsze zimowe zdjęcie. Do wygrania nagrodą główną był 5-dniowy pobyt w Hotelu *** Helan w Zakopanem (www.helan-zakopane.pl).

Hotel, którym pan współzarządza jest w rozbudowie, można powiedzieć
w fazie wchodzenia na rynek zakopiański. Jak zamierza pan odnieść sukces w tej branży?

Nie wszystko jest jeszcze oddane do użytku gości. Na chwilę obecną mamy wyjątkowo urządzone wnętrza pokojów oraz sal gastronomicznych. Do dyspozycji jest również rewelacyjny słoneczny taras, gdzie popijając przepyszną kawę można podziwiać panoramę Tatr. Nasi klienci mogą korzystać z dużego bezpłatnego parkingu oraz jeszcze większego terenu rekreacyjnego na terenie obiektu. Obiekt dysponuje również 90-osobową salą konferencyjną, regionalną salą bankietową z kominkiem i barem oraz kącikiem zabaw dla dzieci. Helan w pełni przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych (jest winda, podjazdy, specjalnie wyposażone pokoje oraz sanitariaty).

Czy bycie czynnym reprezentantem w snowboardzie alpejskim pomaga w prowadzeniu hotelu czy przeszkadza?
Na początku było ciężko, od momentu otwarcia trzeba było zatrudnić i przeszkolić pracowników na wszystkie stanowiska. jednak sporą część musieliśmy robić sami. Teraz już jest łatwiej. Pracownicy zdobyli doświadczenie i dbają o to, by klienci byli zadowoleni, podchodzą do tego z pełnym profesjonalizmem. Wiem, że wyjeżdżając na zgrupowanie wszystko jest pod kontrolą. Zawsze na miejscu jest ktoś z rodziny i dba o to, by goście czuli się jak w domu. Dzięki zdyscyplinowaniu i zawziętości, których nauczył mnie sport, udało mi się pogodzić te dwie najważniejsze sprawy w moim życiu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

turysta
  • turysta
  • 26.05.2012 11:29

A hotel jest super.
Warto pojechać, śniadania- pychota. Polecam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Lesławie nagroda zobowiązuje. Szkoda że inni właściciele różnych podmiotów turystycznych nie widzą takiej promocji. Ja uważam że obiektywna ocena użytkowników naszego serwisu lub innych opiniotwórczych mediów więcej da niż wyprodukowanie ton folderów i innych gadżetów, które lądują najczęściej w koszu na śmieci. W dobie nieograniczonego błyskawicznego,elektronicznego przekazu informacji, dobra rekomendacja jest najlepszą promocją każdego przedsięwzięcia.

Komentarz został ukrytyrozwiń
górol
  • górol
  • 26.05.2012 07:54

Jądrek to hardy górol cały Zakopiec to wie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

wygrana była inspiracją tekstu.

Komentarz został ukrytyrozwiń
ewa
  • ewa
  • 25.05.2012 10:54

Górale znani są z zawziętości i uporu. To pomaga im osiągać sukcesy

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.