Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

4714 miejsce

Andrzej Gołota przez dwanaście lat walczył tylko jedną reką

Andrzej Gołota przyznał w rozmowie z "Przeglądem Sportowym", że przez wiele lat walczył tylko prawą ręką. Powodem takiego stanu rzeczy był wypadek samochodowy, któremu kilkanaście lat temu uległ polski pięściarz. Gołota od 1999 roku mógł zadawać silne ciosy tylko prawą ręką.

 / Fot. Mikołaj Suchan/PolskapressePięściarz przyznał, że dopiero teraz po kilkunastu latach, jego lewa ręka odzyskała pełną sprawność. "Wiesz, że od wypadku samochodowego w 1999 roku nie mogłem boksować tą ręką? Wreszcie ją naprawili. Tej ręki nie mogłem używać na przykład w walce z Tysonem, dasz wiarę? I potem przez tyle lat. Jednorękim bokserem byłem. A teraz mogę boksować" - mówi w rozmowie z "PS" Gołota.

Popularny "Andrew" wyznał niedawno, a właściwie jako pierwsza zrobiła to jego żona, mówiąc, że jej mąż po dwóch latach przerwy szykuje się do powrotu na ring.

"Z Andrzejem ciężko jest wygrać na słowa, ponieważ on nie argumentuje swoich wyborów. Ja mogę mówić swoje, a Andrzej i tak trenuje. Wczoraj dowiedziałam się, że walka powrotna ma odbyć się w niedługim czasie. Stanęłam przed faktem dokonanym. Teraz nie pozostaje mi nic innego jak wspierać męża" - powiedziała kilka dni temu Mariola Gołota w rozmowie z Polskim Radiem.

Sam pięściarz przyznaje, że potrzebna jest mu walka na przetarcie, która odbędzie się w Stanach Zjednoczonych. Pojedynkiem z 43-letnim Gołotą (41-8-1, 33 KO) zainteresowany jest m.in. 45-letni Larry Donald (42-5-3, 24 KO).

źródło: wp.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.