Facebook Google+ Twitter

Andrzej Lepper: To był zamach na koalicję i Samoobronę

  • Źródło: Echo Miasta
  • Data dodania: 2006-12-09 21:55

Andrzej Lepper jest zdania, że cała sprawa z Anetą Krawczyk to zamach na koalicję i na "Samoobronę". Dodał także, że zamach przygotowała "Gazeta Wyborcza". – Trzeba ją zamknąć – powiedział dla PAP. Chce też, by ABW zajęła się sprawą zamachu stanu, do którego miał doprowadzić wybuch afery z rzekomym wykorzystywaniem seksualnym w Samoobronie.

Fot. Grzegorz Mehring/Dziennik Bałtycki Tak wicepremier skomentował w TVP3 wyniki testu DNA posła Łyżwińskiego, z których wynika, że nie jest on ojcem jej dziecka.
Aneta Krawczyk, była radna Samoobrony w łódzkim sejmiku i była dyrektorka biura poselskiego Łyżwińskiego twierdzi, że pracę w partii miała dostać w zamian za usługi seksualne świadczone Łyżwińskiemu i szefowi Samoobrony Andrzejowi Lepperowi.

W rozmowie z Polską Agencją Prasową Lepper zaznaczył, że będzie domagał się zamknięcia Gazety Wyborczej, gdyż jego zdaniem to ona chciała obalić rząd. Lepper poinformował również, że będzie się domagał odszkodowań od wszystkich, którzy bez dowodów oskarżali Samoobronę – będzie cała masa spraw cywilnych w sądach. Oni wszyscy zapłacą za swoje oszczerstwa – zaznaczył w rozmowie z PAP.W niedzielę rano Andrzej Lepper zwołał konferencję prasową. Szef Samoobrony chce, aby ABW zajęła się sprawą zamachu stanu, do którego - jego zdaniem - miał doprowadzić wybuch afery z rzekomym wykorzystywaniem seksualnym w Samoobronie. Odpowiedni wniosek ma trafić do Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego już jutro.
Lepper powiedział, że według niego za próbą zamachu stanu odpowiedzialni są politycy zamieszani w afery. Dodał, że świadomie bądź nieświadomie wzięły w tym udział także media. Wicepremier powiedział, że nie ma pretensji do dziennikarzy o podawanie informacji o seks-aferze. Podkreślił jednak, że niektóre redakcje robiły to z większym natężeniem.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Pan Lepper przesadził w swym oświadczeniu.Póki co wiemy,że wyniki DNA są korzystne dla posła Łyżwińskiego.I tylko to.Do wyjaśnienia pozostała jeszcze "afera rozporkowa".Czy po jej rozpracowaniu przez prokuraturę p.Lepper nadal będzie taki buńczuczny?

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 10.12.2006 13:54

Od kiedy to minister rolnictwa decyduje o zamykaniu gazet i ograniczaniu wolności słowa?

Komentarz został ukrytyrozwiń

mzoe niech pan lepper sam zaplaci i ureguluje sprawy sadowe?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.