Facebook Google+ Twitter

Andrzej Morozowski drwi z agenta Tomka

Andrzej Morozowski w swoim programie "Tak jest" powiedział, że sąd nie będzie miał problemów z udowodnieniem prawdziwości słów Henryki Krzywonos.

 / Fot. .Henryka Krzywonos powiedziała, że "agent Tomek" to dno, ponieważ rozbijał rodziny. Były pracownik CBA złożył sprawę do sądu.

W programie TVN24 "Tak jest" dziennikarze komentowali ten fakt. Tomasz Knapik zwrócił uwagę na to, że trudno będzie sądowi udowodnić, że słowa Krzywonos są zgodne z prawdą. "Myślę, że to nie będzie takie trudne i sąd sobie poradzi" - powiedział śmiejąc się red. Morozowski. Po czym dodał, że Tomasz Kaczmarek jest głupi, że chce walczyć z legendą "Solidarności".

Morozowski nie jest jedynym obrońcą Krzywonos. Były minister MSWiA Janusz Kaczmarek komentując sprawę, powiedział, że Krzywonos walczyła o wolność, a "agent Tomek" tylko z niej korzysta.

Źródło: TVN24


Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (11):

Sortuj komentarze:

Polecam wszystkim przeciwnikom Pana Janusza Kaczmarka książkę "Cena władzy" (wywiad z Januszem Kaczmarkiem).

Pan Morozowski - a kimże On jest? Mierny Błazen tvn-u.

Agent Tomek ponoć obficie "rzygał" podczas operacji wykorzystując środki finansowe instytucji zatrudnienia do przeprowadzania akcji przy użyciu alkoholu (relacja jego kolegów po fachu z książki "Agent Tomasz i inni przykrywkowcy").

Pani Henryka Krzywonos - choćbyśmy na głowie stawali, niestety jest bohaterką historii najnowszej, a nie celebrytką z "Pudelka", czy/itp...

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jurek Malicki
  • Jurek Malicki
  • 30.11.2011 22:15

Gwiazda, Walentynowicz ,Romaszewski ,to rozumiem - gwiazdy ...... ale Krzywonos ??kto o niej słyszał w czasach Solidarności???

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kaczmarek już tyle razy się ośmieszył, że ten kolejny raz nie powinien nikogo dziwić.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Najbardziej rozbawiła mnie obrona J.Kaczmarka wielkiej opozycjonistki: ona kiedyś walczyła o wolność, agent Tomek nie. Mam nadzieje, że sąd nie przyjmie tej linii w orzekaniu o winie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
czyt
  • czyt
  • 30.11.2011 20:49

Nie przypisujcie kobiecie zasług na które nie zasługuje. Do legendy jeszcze daleko, przypadek sprawił, że wyciągnięto ją z politycznego niebytu. Zresztą jak napisał pan Osuch nic nie daje jej prawa do obrażania ludzi. Gdyby was nie żarła zawiść to inaczej byście patrzyli na to co robił Agent Tomek, ale was nie stać na taki obiektywizm, maluczcy.

Komentarz został ukrytyrozwiń
e
  • e
  • 30.11.2011 20:17

A NIE ROZBIŁ ? Krzywonos powiedziała ,że krzywdził kobiety- a nie krzywdził .To ubecki przykład działania Tomka . Na koniec dostał prezent od Ziobry w postaci 14 tysięcy emerytury w wieku 35 lat. Dostawał po 100 tysiecy na podryw i prezenty ,paliwo , drogie restauracje i " niby uwodził" za pieniądze podatników .Następnym etapem byli Kwaśniewscy , 3 miliony utopione przez Tomka na zakup " nieruchomości " - gdzie są ? Otumanieni wyborcy zafundowali mu immunitet i ma 4 lata spokoju.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Tomku, zgadzam się. Ale to tylko mały pryszczyk w słownictwie naszych wszelkiej maści,stanu i pozycji celebrytów. Krajowe piekiełko:(.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Sam fakt bycia "legendą Solidarności" nie daje nikomu prawa do obrażania ludzi.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Jerzy:( Zła to sroka co własne gniazdo kala-to odnośnie salonu, dla mnie jednoznaczne określenie. Do dziejów historii przeszedł bowiem już ten kojarzący pozytywne i uczące doznania. Pani Krzywonos, z tego co wiem ma się całkiem dobrze. Od czasu do czasu kraj objeżdża i cieszy się widokiem dorastającej gromadki-także przysposobionej.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nikt nie słyszał o kobiecie z nazwiskiem Krzywonos to salon stworzył legendę wokół tej pani na własny użytek. Salonowcy aby się uwiarygodnić wyciągają z niebytu takie osoby dając im przeszłość.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.