Facebook Google+ Twitter

Andrzej Olechowski krytykuje Kaczyńskiego i Tuska

W porannym programie Radia ZET Andrzej Olechowski, niezależny kandydat na prezydenta bezlitośnie ocenił Lecha Kaczyńskiego. Oberwało się także premierowi.

 / Fot. http://commons.wikimedia.org/wiki/File:AndrzejOlechowski.jpgWedług Olechowskiego prezydentura Lecha Kaczyńskiego jest "nieskuteczna, zamknięta i partyjna". Zaatakował on także Donalda Tuska stwierdzając, że jego prezydentura byłaby bardzo podobna do tej Kaczyńskiego.

- Obawiam się, że Donald Tusk byłby w przeważającej mierze takim samym prezydentem, jak Kaczyński- powiedział Radiu ZET Olechowski.

Andrzej Olechowski jest członkiem rady programowej SD. Mimo to, podczas wczorajszej konferencji prasowej na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie ogłosił, że będzie niezależnym kandydatem na prezydenta. Jak deklaruje, chce być kandydatem obywatelskim, alternatywą dla Kaczyńskiego i Tuska.

Według sondażu przeprowadzonego 19 grudnia przez Instytut Badania Opinii Homo Homini, gdyby wybory prezydenckie odbyłyby się dzisiaj, Olechowski mógłby liczyć na 16-procentowe poparcie.

Źródło:
tvn24
http://www.dziennik.pl/

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

To na razie początek. Kandydaci się zgłaszają. Zobaczymy. Olechowski wygląda jak prezydent no ale czy ma coś poza wyglądem?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.