Facebook Google+ Twitter

Andrzej Olechowski krytykuje Kaczyńskiego i Tuska

W porannym programie Radia ZET Andrzej Olechowski, niezależny kandydat na prezydenta bezlitośnie ocenił Lecha Kaczyńskiego. Oberwało się także premierowi.

 / Fot. http://commons.wikimedia.org/wiki/File:AndrzejOlechowski.jpgWedług Olechowskiego prezydentura Lecha Kaczyńskiego jest "nieskuteczna, zamknięta i partyjna". Zaatakował on także Donalda Tuska stwierdzając, że jego prezydentura byłaby bardzo podobna do tej Kaczyńskiego.

- Obawiam się, że Donald Tusk byłby w przeważającej mierze takim samym prezydentem, jak Kaczyński- powiedział Radiu ZET Olechowski.

Andrzej Olechowski jest członkiem rady programowej SD. Mimo to, podczas wczorajszej konferencji prasowej na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie ogłosił, że będzie niezależnym kandydatem na prezydenta. Jak deklaruje, chce być kandydatem obywatelskim, alternatywą dla Kaczyńskiego i Tuska.

Według sondażu przeprowadzonego 19 grudnia przez Instytut Badania Opinii Homo Homini, gdyby wybory prezydenckie odbyłyby się dzisiaj, Olechowski mógłby liczyć na 16-procentowe poparcie.

Źródło:
tvn24
http://www.dziennik.pl/

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

To na razie początek. Kandydaci się zgłaszają. Zobaczymy. Olechowski wygląda jak prezydent no ale czy ma coś poza wyglądem?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.