Facebook Google+ Twitter

Andrzej Olechowski: Palikot obrażając biskupów, obraził i mnie

Andrzej Olechowski powiedział w TVN24, że stanowisko biskupa jest jednym z najstarszych w naszej cywilizacji, a przez to otoczone jest dużym szacunkiem. Dlatego Janusz Palikot opisując ich pracę, powinien dobierać słowa.

Chodzi o słynną wypowiedź, w której Palikot stwierdził, że abp Michalik jest takim samym chamem jak Rydzyk, i w ogóle, że polscy księża na lokalnych parafiach są prostaczkami. Nie spodobała się ta wypowiedź Andrzejowi Olechowskiemu, który jako katolik poczuł się nią dotknięty.

Tak samo krytycznie ocenia słowa o ministrze Gowinie (Palikot nazwał go katolicką "ciotą"). W ocenie Olechowskiego słowo katolicki w tym zdaniu, ma wydźwięk pejoratywny.

Niemniej jednak, Olechowski wciąż kibicuje partii Palikota.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (9):

Sortuj komentarze:

CYKLON B
  • CYKLON B
  • 09.04.2012 07:38

"TOLERANCJA....TO ZLO NAJWYZSZE....GDYZ JEST BEZMYSLNYM POZWOLENIEM CHAMSTWU KLAMSTWU ZBRODNI I DEWIACJI....NA DEGENERACJIE WARTOSCI ....CZLOWIECZENSTWA..."....W.I.LENIN...!....WIEC CO WYZNAJE....NAPRAWDE TAKA KARYKATURA CZLOWIEKA I "LEWICOWYCH" IDEII.....JAK......PALIKOT ???

Komentarz został ukrytyrozwiń
Boziewicz
  • Boziewicz
  • 07.04.2012 21:16

Świński ryj nie jest w stanie obrazić nikogo ,ponieważ nie ma zdolności honorowej.

Komentarz został ukrytyrozwiń
RJC
  • RJC
  • 07.04.2012 20:02

Ruch Janusza Cioty(ciota w znaczeniu staropolskim,tak jak tłumaczył Janusz), TO JEST ZIMNA LEMONIADA.

Komentarz został ukrytyrozwiń
mikołajek
  • mikołajek
  • 07.04.2012 17:59

I znów ten Palicock.

Komentarz został ukrytyrozwiń
jadzia
  • jadzia
  • 07.04.2012 15:20

Ruch Janusza Cioty uratuje Polskę od komuchów Milera.Tylko Janusz Ciota !

Komentarz został ukrytyrozwiń
Zygmunt z Kapuscisk
  • Zygmunt z Kapuscisk
  • 07.04.2012 14:47

Ten Olechowski tak jak Gowin. Tłusty, stary, stetryczały tylko kiecke mu założyc i w.... biskupy. Pewno obaj juz przebieraja nogami i czekaja na te posadki.

Komentarz został ukrytyrozwiń
stanisław bargieł
  • stanisław bargieł
  • 07.04.2012 11:55

potwierdzam biskupi kk to najgorsze potwory jakie znam, no może jeszcze gorsze od caritasu. byłem w caritasie to wiem czego i" katolickiemu"Olechowskiemu życze, by nabrał trochę dystansu do kk

Komentarz został ukrytyrozwiń
-ono-
  • -ono-
  • 07.04.2012 11:51

Panie Olechowski od kiedy to zajmowane stanowisko jest równoznaczne z dużym szacunkiem ? na szacunek trzeba sobie zapracować, a nie mianować obligatoryjnie. Pan Palikot swoją wypowiedzią mnie nie obraził. Nazwał rzecz po imieniu.Dość już bałwochwalstwa tam gdzie go nie ma.

Komentarz został ukrytyrozwiń
rowery
  • rowery
  • 07.04.2012 11:47

Ruch Janusza Cioty zdobędzie władzę.