Facebook Google+ Twitter

Andrzej Piaseczny i Seweryn Krajewski na koncercie w Łodzi

23 października, o godzinie 20, w Klubie Wytwórnia przy ul. Łąkowej 29 w Łodzi, rozpocznie się koncert superduetu - Andrzeja Piasecznego i Seweryna Krajewskiego.

Okładka płyty / Fot. Materiały promocyjneLegenda polskiej muzyki rozrywkowej - Seweryn Krajewski oraz utalentowany wokalista - Andrzej Piaseczny kilka miesięcy temu zaczęli przygotowania do stworzenia wpólnej płyty. Ten pierwszy zajął się komponowaniem melodii, drugi był odpowiedzialny za warstwę liryczną płyty oraz zaśpiewaniem utworów.

Ta współpraca zaowocowała niezwykle ciepło przyjętą przez publiczność płytą pt. "Spis Rzeczy Ulubionych", a także szeregiem nagród i wyróżnień. Krążek uzyskał w kwietniu b.r. status Złotej, a już miesiąc później Platynowej Płyty! Publiczność na koncertach w całym kraju nuci słowa takich przebojów jak "Chodź, przytul, przebacz" (który zyskał tytuł Przeboju Roku na Festiwalu w Opolu oraz miano Super Hitu w programie Hit Generator) czy "Rysowane Tobie" (który został okrzyknięty Hitem Lata RMF FM).

Organizatorzy i artyści zapowiadają, że podczas koncertu w Łodzi nie zabraknie z pewnością lirycznych tekstów i wpadających w ucho melodii, które za sprawą wokalisty i kompozytora przeniosą publiczność zgromadzoną tego wieczora w Wytwórni, w piękną, muzyczną podróż.

Bilety w cenie:
I strefa (rzędy 1-10) - 100,00 zł
II strefa (rzędy 11-27) - 70,00 zł

Do nabycia w Strefie Biletów przy ul. Piotrkowskiej 59 w Łodzi (nr tel. 42 6320280)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.