Facebook Google+ Twitter

Andrzej Pluta: Iversona można pokonać

To już pewne, najlepszy polski strzelec z dystansu, Andrzej Pluta, zmierzy się przed finałowym spotkaniem Eurobasketu z jedną z największych gwiazd NBA - Allenem Iversonem. Mimo to, Polak nie czuje lęku przed tym pojedynkiem.

Allen Iverson / Fot. http://www.flickr.com/photos/keithallison/3096742535/Andrzej Pluta nie obawia się starcia z Iversonem i bardzo chciałby wygrać, ale zdaje sobie sprawę z umiejętności Amerykanina. "Szczerze powiem: strasznie chciałbym wygrać. Oj, to byłoby coś! Ale zdaję sobie sprawę z tego, że to zawodnik naprawdę najwyższego formatu" - mówi.

Spokój i opanowanie polskiego strzelca przed pojedynkiem z legendą NBA zauważył również redaktor "Gazety". "Gdy rzucam, też muszę to robić spokojnie i się nie denerwować, żeby ręka nie drżała. Ale od myślenia o Iversonie trudno uciec" - odpowiada Pluta.

Obrońca Anwilu Włocławek oficjalnie nadal nie wiedział kto będzie jego przeciwnikiem, wcześniej słyszał jakoby mógłby to być Scottie Pippen, ale po potwierdzeniu informacji o "Answerze" powiedział tylko - "Niech będzie i Iverson. Też jest człowiekiem, też można go pokonać".

Więcej: Gazeta Toruń

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.