Facebook Google+ Twitter

Andrzej Poczobut: Ktoś mnie nęka i zgłoszę to do prokuratury

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2009-02-09 18:07

Mieszkający na Białorusi polski dziennikarz Andrzej Poczobut rozważa powiadomienie prokuratury o nękaniu go przez nieznanych sprawców. Poczobut wiąże to ze swoją współpracą z Andżeliką Borys, przewodniczącą, nieuznawanego przez białoruskie władze, Związku Polaków na Białorusi.

Kilka dni temu dziennikarz i jego najbliższa rodzina zaczęli dostawać głuche telefony. Nieznany mężczyzna kilkakrotnie telefonował do 8-letniej córki Poczobuta, a ponadto ktoś zniszczył nożem drzwi od jego grodzieńskiego mieszkania.

Andrzej Poczobut twierdzi, że nękanie jego rodziny może mieć związek ze zbliżającym się zjazdem Związku Polaków na Białorusi, którym kieruje Andżelika Borys. Poczobut swoją współpracą z Borys tłumaczy również zatrzymanie go na białoruskiej granicy, przy okazji powrotu z Litwy. - Zrewidowali mnie i trzymali ponad godzinę. Nikt nie powiedział dlaczego - relacjonuje dziennikarz i dodaje, że o sprawie poinformuje Prokuratora Generalnego Białorusi.
JS

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Jolanta Poczobut
  • Jolanta Poczobut
  • 02.01.2011 16:59

CHIALAM SIE DOWIEDZIEC CZY PAN Z RODZINY POCZOBUT BO MOJA MAMA MIESZKALA W POCZOBUTACH I NAZWISKO PANIENSKIE POCZOBUT.JA MIESZKAM W POLSCE W KOLOBRZEGU.JESTEM CORKA JANINY POCZOBUT Z POCZOBUTOW.MOJEJ MAMY OJCIEC ,A MOJ DZIADEK KTOREGO NIE ZNALAM MIAL NA IMIE MIKOLAJ POCZUBUT.ZAWSZE KIEDY SLYSZE NAZWISKO POCZOBUT TO MI SIE ZDAJE ZE PAN TO MOJA RODZINA TYLKO SIE NIE ZNAMY.MOJA MAMA JANINA NIE ZYJE JUZ 20 LAT.I MAM TEZ KUZYNKE W POCZOBUTACH KTORA MIALA NA IMIE WANDA.MOJ MAIL.jolanta12b@poczta.fm PROSZE O KONTAKT POZDRAWIAM

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Poczobut, pan nęka siebie i nas wszystkich swoimi głupotami. Powinien pan się leczyć.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.