Facebook Google+ Twitter

Andrzej Podgórski zwycięzcą konkursu na zdjęcie tygodnia

Zgodnie z zapowiedziami ogłaszamy laureata zdjęcia tygodnia. Najlepsze - Waszym zdaniem - zdjęcie zrobił Andrzej Podgórski, który zdobył 28 głosów. Gratulujemy!

1 z 7 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Fot. Krystian Jamróz
Fot. Krystian Jamróz

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (75):

Sortuj komentarze:

Zbigniewie, tak i przybijam i dziękuję.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Do Mariusza Wójcika: przybij grabę! (czy tak się oto mówi?). Dla mnie jesteś bratnią tu duszą. A ja, z kolei, po Nowym Roku, leniwy z masą tekstów, które powinienen już napisać... (także do W24). Bo ja tu sobe fogluję, na łączach, czas jakby tracąc (?).

Komentarz został ukrytyrozwiń
Satyryk
  • Satyryk
  • 01.01.2011 17:50

Mariuszu, współczuję "ślizgania się po g..NIE"- na razie mi to nie grozi- nawet po tym samym. Wybaczam- jako że taka padła prośba- nazwisko, którego "za cholerę się nie wstydzisz" (jak na razie mniemam)... I współczuje bycia tym krzesłem elektrycznym.
A na koniec i tak życzę HAPPY NEW YEAR!!! niewstydzenia się nazwiska, nieślizgania się po g...NIE i niebycia krzesłem elektrycznym ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mimo wszystko sugeruje zmienić informatorów, lub płacić im połowę, bo źle donoszą, że się męczę. Dobrze poinformowany, który w istocie jest źle poinformowany, wiedzieć o tym nie może, gdyż nie ślizgamy się na jednym gównie. Zawsze podpisuję się Wójcik, bo takie mam nazwisko, którego proszę o wybaczenie, za cholerę się nie wstydzę. W przeciwieństwie do interlokutora, który najwyraźniej tak, skoro ukrywa je pod jakże nietrafionym pseudo - Satyryk. Co do cytowania mojej wypowiedzi, no cóż, nie jest błędem cytowanie klasyków, błędem jest niepojmowanie przenośni. Jak na razie to ów tygodnik zapłacił mi za publikację. Mieszanie do tego pediatry, piwnicy, szczania i Szczawnicy, jest dowodem na to, że "Satyryk" się pogubił nie znajdując odpowiedniej ścieżki. Dlatego wielce uprawnione będzie moje porównanie, że między Tobą a mną jest taka różnica, jak między krzesłem, a krzesłem elektrycznym.

Komentarz został ukrytyrozwiń
bywalec
  • bywalec
  • 01.01.2011 00:18

Damian, a Ciebie co powaliło. Ja jestem w pracy, a Ty nie wiesz co to sylwester???????????

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mariuszu może i dobry pomysł twój ale to się kłoci z definicją dziennikarstwa obywatelskiego. Nie chcesz robić za darmo to zawsze możesz znaleść inną redakcję ewentualnie sam założyć portal i płacić ludziom. Nic nie stoi na przeszkodzie. Tutaj płącenie mija się z ideą dziennikarstwa obywatelskiego. Na siłę Cię tu nikt nie trzyma. Filipie nie płacę za wstęp na imprezy albo wchodze na legitymację albo mam akredytację

Komentarz został ukrytyrozwiń
Satyryk
  • Satyryk
  • 31.12.2010 23:11

Kończąc męczarnie Mariusza związane z "zastanawianiem się" zacytuje samego Mariusza z dn. 2010-11-23 00:39 "Natomiast w NIE, Faktach i Mitach, z chęcią dopłaciłbym za możliwość publikacji."
Biorąc pod uwagę, że Mariusz podpisuję się Wójcik wypada się cieszyć, że nie jest pediatrą, bo wtedy wszyscy jego pacjenci by poumierali. Nie ze śmiechu bynajmniej. Bo satyryk z kardiochirurgiem ma tyle samo wspólnego co picie w Szczawnicy ze szczaniem w piwnicy.
Szczęśliwego Nowego Mariuszu Wójciku nie-pediatro- znawco wszystkiego!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Sami widzicie, początki rewolucji już są. Co prawda w zalążku, ale kropla drąży skałę. Głowa do góry Droga Redakcjo - pośredniaki są wszędzie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
czytacz
  • czytacz
  • 31.12.2010 22:41

Filip, a Ty z konopi????????

Komentarz został ukrytyrozwiń
Filip Mączkowski
  • Filip Mączkowski
  • 31.12.2010 22:39

Czy nie cieszyli byście się, gdyby chociaż kilka złotówek za każdy materiał wam wpadło. Żeby coś tutaj napisac poświęcacie swój czas, pracujecie na swoim sprzęcie. Przecież płacicie za wstep na imprezy!!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.