Facebook Google+ Twitter

Andrzej Sołtysik zaprezentuje w Bonarce oblicza kina

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-06-03 15:47

Najpopularniejszy polski kinomaniak Andrzej Sołtysik opowie 6 czerwca o kulisach powstawania swej nowej książki „Oblicza kina” i spróbuje odpowiedzieć na pytanie, jaką twarz ma współczesne polskie kino.

Andrzej Sołtysik znany jest przede wszystkim z programu „Kinomaniak”, który wyznaczył standardy opowiadania o filmach. To on jako pierwszy zapowiadał wielkie premiery, typował najbardziej dochodowe przeboje czy też po prostu radził, na co wybrać się do kina. Znany jest również z prowadzenia popularnego programu z telewizji śniadaniowej „Dzień dobry TVN”. Umiejętność prowadzenia ciekawych rozmów ma we krwi. Przeprowadził dziesiątki – jeśli nie setki – wywiadów, w tym z gwiazdami nawet i z Hollywood.
Teraz można przekonać się o tym, czytając jego najnowszą książkę „Oblicza kina”. To zapis 14 wciągających rozmów z wybitnymi osobistościami polskiego i zagranicznego filmu. Claudia Cardinale, Anna Dereszowska, Katarzyna Figura, Krystyna Janda czy Robert Gonera – a to zaledwie kilka artystów, którzy usiedli naprzeciw Andrzeja Sołtysika. Szczególną gratką dla klientów Bonarki będzie z pewnością lektura wywiadu z Małgorzatą Kożuchowską, pełniącą rolę ambasadorki tego krakowskiego centrum handlowego.
Zaplanowane spotkanie zapowiada się zatem wybornie. Warto zatem zjawić się w Bonarce 6 kwietnia o 16.00 na poziomie 1 w salonie Empik, by posłuchać autora opowiadającego o swym dziele. Dodatkowo, pierwsze 50 osób, które pokaże paragon z dowolnego salonu Bonarki na zakupy zrobione 6 czerwca na kwotę minimum 50 zł – otrzyma w prezencie książkę „Oblicza kina” wraz z autografem autora.
Prosto ze spotkania z popularnym dziennikarzem można wybrać się na kolejne wydarzenie – którego gwiazdą będzie dobra znajoma Andrzeja Sołtysika z TVN – Omenaa Mensah. Odbędzie się ono w salonie Empik w Bonarce o 18.00.
(Przemysław Zieliński)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.