Facebook Google+ Twitter

Andrzej Stankiewicz: Wojewódzki i Figurski nie są "Stańczykami"

Dziennikarz i komentator życia publicznego w dzisiejszej "Loży prasowej" TVN24, zaprotestował przeciwko porównywaniu Wojewódzkiego oraz Figurskiego do "Stańczyków".

Pogląd, że Wojewódzki z Figurskim w błyskotliwy sposób obnażają polską kołtunerię, podzielają niektórzy politycy lewicy, m.in.: Tomasz Nałęcz oraz Marek Siwiec. Wiesław Dębski z "Trybuny" jest oburzony zachowaniem Wojewódzkiego oraz Figurskiego tak bardzo, że zapowiedział, iż więcej nie będzie słuchał Radia Eska Rock. Dębski powiedział, że komentatorzy życia publicznego powinni być uczciwi w swoich ocenach; skoro bardzo ostro zdarza się im krytykować Radio Maryja oraz Ojca Rydzyka, to za podobne przewinienia z równą surowością powinni oceniać drugą stronę.

Andrzej Stankiewicz przyznał, że nie skorzysta z pomysłu Dębskiego i dalej będzie słuchał Eski Rock. Podkreślił jednak swój sprzeciw wobec zachowań Wojewódzkiego oraz Figurskiego; w szczególności oburza go sposób w jaki showmani krytykują Jarosława Kaczyńskiego oraz rozmawiają na temat katastrofy smoleńskiej.

Stankiewicz zaprotestował przeciwko nazywaniu Wojewódzkiego i Figurskiego "Stańczykami". Według Stankiewicza, poza chamskimi oraz wulgarnymi dowcipami, obaj panowie nie mają nic więcej do zaproponowania.
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (9):

Sortuj komentarze:

wincenty
 • wincenty
 • 25.06.2012 09:17

moralnosc pani Dulskiej.moge sobie robic z Ukrainkami co mi sie podoba wykorzystujac ich na wszelkie mozliwe sposoby o czym sie wie ale nie wypada o tym glosno mowic.ktos powiedzial o tym glosno moze niemrawo nieestetycznie co wywolalo burze.czy to byl zamiar Wojewodzkiego i Figurskiego?w kazdym razie problem dostal sie na swiatlo dzienne i to jest bardzo dobrze.pozostaje problem ten rozwiazac Panowie i Panie krytycy tych dwu Panow.odsadzac tych ktorzy osmielili sie demaskowac pruderie niektorych Polakow w tym kosciola, ktory widzi a nie widzi,rzadu ktory widzi a nie widzi,roznych placonych organizacji do tego powolanych jest zalosne tak jak w tym wypadku zalosny byl program

Komentarz został ukrytyrozwiń
internauta
 • internauta
 • 24.06.2012 20:00

Czy czasami ESKA to nie prywatne radio ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ci pseudoartyści nie obnażają polskiej kołtunerii, ale swoje prostactwo i brak kultury. Wcale się nie dziwie, że coraz więcej Polaków nie opłaca abonamentu bo po prostu szkoda kasy na taką marnotę, lepiej kupić za te pieniądze wartościową książkę.

Komentarz został ukrytyrozwiń
po
 • po
 • 24.06.2012 19:26

POwiatowy-twarzą PO,jaka partia taka twarz( niedorobionego debila).

Komentarz został ukrytyrozwiń
 • Autor usunął profil
 • 24.06.2012 19:19

Autor pisze:

"Pogląd, że Wojewódzki z Figurskim w błyskotliwy sposób obnażają polską kołtunerię, podzielają niektórzy politycy lewicy, m.in.: Tomasz Nałęcz oraz Ryszard Siwiec."

1) Tomasz Nałęcz jest BYŁYM politykiem lewicy, ponieważ obecnie piastuje stanowisko doradcy prezydenta.
2) Ryszard Siwiec to były żołnierz AK, który zmarł w 1968 roku, dokonując samospalenia. Audycji "Poranny WF" wtedy nie było.

Jeśli szanownemu autorowi chodziło o MARKA Siwca to ów europoseł stanowczo potępił tych pseudo-dziennikarzy na swoim blogu w serwisie NaTemat.pl, link: http://mareksiwiec.natemat.pl/20111,szanowny-panie-wojewodzki

Poza tym, warto podeprzeć się cytatem oraz źródłem cytatu. Szczerze wątpię, aby doradca prezydenta RP uważał wypowiedź o gwałceniu Ukrainek za "obnażanie polskiej kołtunerii".

Komentarz został ukrytyrozwiń

wojewódzki to ten sam osobnik który włożył Polską Flagę w psią kupę.Przechwala się na prawo i lewo że jest twarzą Platformy i Komorowskiego.

Komentarz został ukrytyrozwiń
No Nie
 • No Nie
 • 24.06.2012 18:46

Po co ta cała krytyka ? Czy ktoś [ red Stankiewicz też ] zajął się losem tysięcy Ukrainek pracujących w Polsce za grosze ? na czarno , w tragicznych warunkach ?
Tak są traktowane jak mówią ci dwaj panowie .Może te mocne słowa dadzą asumpt do przyjrzenia się bliżej tej kwestii?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jolka
 • Jolka
 • 24.06.2012 18:24

@ Jakoś sobie nie przypominam tych panów z kampanii.
Pamiętam Cugier- Kotkę !
Ma pan problemy z percepcją ? Może na temat coś pan napisze ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Należy przypomnieć że ci dwaj osobnicy aktywnie włączyli się w kampanie wyborczą PO i Komorowskiego będąc "twarzą" tej opcji politycznej.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.