Facebook Google+ Twitter

Andrzej Zygmuntowicz gościem Tomka Staszewskiego w ExIF STuDiO

  • Ewa Bo
  • Data dodania: 2011-02-24 08:29

Po krótkiej przerwie ExIF STuDiO, mieszczące się w Warszawie przy ul. Ogrodowej 31/35, ponownie otwiera swoje podwoje i zaprasza państwa na spotkanie w ramach "Piekielnych Piątków". 25 lutego o godzinie 18.30 gościem Tomka Staszewskiego będzie ikona polskiej fotografii - Andrzej Zygmuntowicz.

ExIF STuDiO zaprasza na spotkanie z Andrzejem Zygmuntowiczem. / Fot. mat, organizatoraO interesujących spotkaniach organizowanych przez Tomka Staszewskiego można było się dowiedzieć z moich artykułów zamieszczanych na łamach serwisu Wiadomości24.pl. (linki do niektórych materiałów poniżej). Już jutro, tj. 25 lutego o godz 18. będzie można wysłuchać prelekcji o fotografii i podyskutować z Andrzejem Zygmuntowiczem.

We współczesnym świecie fotografia prasowa musi walczyć o przetrwanie. Dzienniki potrzebują fotograficznych komentarzy, które w ułamku sekundy dotrą do człowieka. Zdjęcia są więc "podpierane" coraz dobitniejszymi komentarzami, co w efekcie przynosi niepowetowaną szkodę odbiorcy. Odpowiedzią na taki stan rzeczy jest fotokast, który stawia nowe wyzwania i daje możliwość zaprezentowania ciekawych środków wyrazu.

I o tym właśnie będzie mowa w piątkowy wieczór w ExIF STuDiO mieszczącym się przy ul. Ogrodowej 41/35, gdzie na pokazach prac studentów Wydziału Dziennikarstwa UW stworzonych pod okiem Andrzeja Zygmuntowicza zaprezentowane zostaną najlepsze fotokasty.

ExIF STuDiO
ul. Ogrodowa 31/35 ostatnie piętro

Serdecznie zapraszam!

Wiadomości24.pl objęły to wydarzenie patronatem medialnym.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Wkrótce relacja :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ciekawa informacja,dobry prelegent.5*

Komentarz został ukrytyrozwiń

Steniu...szkoda
PS. pozdrowienia przekazałam :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jak żałuję! - nie mogę wcześniej wyjechać, i to mi ucieknie :(
Pozdrawiam Tomka! Ewo, proszę przekaż :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Z niecierpliwością czekałam na kolejne spotkanie w Exif Studio Tomka Staszewskiego. Podczas spotkań panuje tam wspaniała atmosfera + jeszcze tak znakomity Gość. Warto zobaczyć :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.