Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

10720 miejsce

Andrzejki. O wróżbach, wróżeniu i tarocie. Wywiad z wróżką Hanią

Dzisiaj wróżenie stało się dość powszechne i można rzec „modne”. Kiedy chcemy dowiedzieć się czegoś o naszej przyszłości, udajemy się do wróżki. Ale to wróżby czynione w Andrzejki są właśnie tymi najprawdziwszymi.

Wróżka Hania / Fot. Fotogr. J.M.BudniakCzy wróżenie jest potrzebne... a tym samym wróżki? Na te pytania i inne odpowie nam wróżka Hania, która od lat jest „psychologiem” dusz i serc.

Skąd u Pani umiejętność wróżenia?
Jak się niedawno dowiedziałam, podobno mój dziadek z Białorusi był uzdrowicielem… Sama jednak uważam, że tego typu umiejętności mam „sama po sobie”. Moja mama ma dobrą intuicję, ale moje umiejętności dostrzegałam u siebie już jako dziecko. Miewałam sny prorocze, one zresztą „nękają” mnie od lat. Jako dziecko byłam typem samotnika, stroniłam od ludzi, z racji faktu, że dużo widziałam, w tym również i dużo złego… To zatem „dar i przekleństwo” od najmniejszych lat. Zaczął się nasilać na każdym kroku, wraz z wiekiem.

Można nauczyć się wróżenia czy to dar?
Trudno powiedzieć. Myślę, że i tak, i nie. Karty to tylko w sumie obrazki, zatem uważam, że na nic się nie zda znawstwo ich znaczeń. Oczywiście, można czytać książkowo, ale w moim odczuciu, to bardzo kiepskie podejście do nich. Intuicja jest zatem pewną koniecznością, stąd uważam, że w największym stopniu to mimo wszystko… dar, chociaż intuicję posiada każdy z nas.

Jaki rodzaj wróżenia Pani oferuje klientom?
Klienci najczęściej wybierają tarota. Rzadziej pragną, czy proszą o Tybetańską Wyrocznię MO. To dość specyficzna metoda, do której posiadam przekaz, który został mi jeszcze z czasów, kiedy praktykowałam buddyzm w szkole buddyzmu tybetańskiego… Tarot to podstawa, często jednak proszą mnie również o charakterystykę na podstawie ich twarzy, wyglądu.

Które są najpopularniejsze?
Na pewno tarot, chociaż bywa, że ktoś się go obawia. Potrafię jednak umiejętnie przekazać, że tarot nie jest żadnym „narzędziem Szatana”…

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

Sprostowanie po latach, ale jednak: miało być nie "dziadek", a "pradziadek" :-) Pozdrowienia

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dobrze czytający się inzerviev ;)) Pozdrawiam serdecznie!

Komentarz został ukrytyrozwiń

To prawda, dobra wróżka może pomóc w trudnych sytuacjach życiowych.

Komentarz został ukrytyrozwiń

W wigilię Andrzeja uczestniczyłam w cudnym "sabacie czarownic". Oczywiście nie obyło się bez stawiania kart Tarota. Bardzo ciekawe wnioski i spostrzeżenia, tym bardziej, że w sesji uczestniczyły wybitne znawczynie przedmiotu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

to znakomita uspakająca "zabawa". Psychologicznie można podbudować człowieka, dać mu nadzieję i pewność siebie, by uwierzył w siebie i swoje możliwości. Dobra wróżka lepsza niż psychiatra...

Komentarz został ukrytyrozwiń

no i fajnie gdyby tak numery totka mogly jeszcze te kochane wrozki wywrozyc ,albo chlopaka o niebieskich oczach ....

Komentarz został ukrytyrozwiń

Miłego czytania, drodzy Państwo :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.