Facebook Google+ Twitter

Andrzejki we Wrocławiu z Modern Talking i Thomasem Andersem

W andrzejkowy wieczór fani tej bardzo popularnej w latach 80. grupy będą mieli możliwość ponownie zobaczyć i usłyszeć we Wrocławiu słynny Modern Talking wraz z wokalistą Thomasem Andersem.

 / Fot. fot.Materiał promocyjny organizatoraChociaż największe sukcesy zespół odnosił w połowie lat osiemdziesiątych, tworząc popularne piosenki w rytmie eurodisco, to do dzisiaj ma on wielu swoich fanów i zwolenników. W 1987 roku drogi liderów zespołu Thomasa Andersa i Dietera Günthera Bohlena rozeszły się. Pierwszy z nich bez większego sukcesu próbował prowadzić działalność muzyczną. Natomiast Dieter Bohlen założył własny zespół Blue System i wydał 13 autorskich płyt.

Po reaktywacji zespołu w 1998 roku ze zmiennym szczęściem muzycy kontynuowali działalność artystyczną, aby definitywnie rozstać się w 2003 r.

Thomas Anders postanowił jednak nadal kontynuować karierę i śpiewać znane i lubiane piosenki z repertuaru Modern Talking.

W Polsce w 2008 roku Thomas Anders oraz Modern Talking Band występowali jako gwiazdy na Sopot Festival.

Podczas koncertu 30 listopada o godzinie 19 artysta zaśpiewa znane i lubiane przeboje. Usłyszymy "Atlantis Is Calling", "Geronimo's Cadillac", "You're My Heart, You're My Soul", ", "Brother Louie" czy "Cheri Cheri Lady".

Bilety już do nabycia w sklepach EMPiK, Media Markt i Saturn na terenie całego kraju oraz w internecie. Koncert poprowadzi znany i lubiany Marek Sierocki.Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.