Facebook Google+ Twitter

Andrzejkowy Weekend w Kompleksie Zamkowym Tarnowice Stare

Andrzejki jest to wieczór wyjątkowy, gdyż zgodnie z tradycją św. Andrzej uchyla rąbka tajemnicy wszystkim pragnącym poznać, jaka przyszłość ich czeka w uczuciach, zdrowiu, pracy... w związku z tym zapraszamy do wspólnej zabawy!

 / Fot. Archiwum Fundacji Kompleks Zamkowy Tarnowice StareKompleks Zamkowy Tarnowice Stare, jest miejscem o niezwykłych walorach historycznych
i architektonicznych leżącym niedaleko centrum Tarnowskich Gór, w samym sercu Starych Tarnowic. Zasłynął jako miejsce, w którym organizowane są różnorodne wydarzenia kulturalne. Również z okazji zbliżających się Andrzejek stworzony został wyjątkowy program, w ramach którego z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Już 28 listopada, w godzinach od 18:00 do 22:00 realizowane będzie wyjątkowe „Andrzejkowe Zwiedzanie Zamku Tarnowice Stare”. Ustylizowane komnaty, światło świec, zapach wosku, wróżby andrzejkowe, niezwykły wystrój komnat, ustylizowane postacie… to wszystko pozwoli zwiedzającym odbyć nietypową podróż, w czasie której poszczególne zamkowe komnaty staną się przyczynkiem do poznania polskich obrzędów i zwyczajów ludowych związanych z Wigilią dnia św. Andrzeja. Uchylimy rąbka tajemnicy wszystkim pragnącym poznać, jaka przyszłość ich czeka w uczuciach, zdrowiu, pracy (cena biletu: 15 zł/os.). Ponadto pamiętając, iż Andrzejki są ostatnią okazją do hucznej zabawy, przygotowaliśmy również „Bal andrzejkowy”, który odbędzie się 28 listopada w Gospodzie u Wrochema (ceny oraz menu dostępne na stronie www.gospodauwrochema.pl).

Z kolei w sobotę 29 listopada proponujemy ucztę dla duszy. Tego dnia o godzinie 18:00 rozpocznie się koncert, dzięki któremu w zamkowych komnatach rozbrzmiewać będzie muzyka jazzowa. To wszystko za sprawą Katarzyny „Pumy” Piaseckiej, która nie tylko zaprezentuje standardy jazzowe, ale również wystąpi z autorskim repertuarem (cena biletu: 35 zł/os.).

Szczegóły dotyczące Andrzejkowego Weekendu w Kompleksie Zamkowym dostępne na stronie www.fundacjakomplekszamkowy.pl
Informacje / dokonywanie rezerwacji:
Kompleks Zamkowy Tarnowice Stare, ul. Pyskowicka 39, 42 – 612 Tarnowskie Góry
tel. 32/ 384 74 61, e-mail: biuro@fundacjakomplekszamkowy.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.