Facebook Google+ Twitter

Angel di Maria - niepewna przyszłość skrzydłowego Realu Madryt?

Argentyńczyk opuścił już 9. spotkanie z rzędu. Trenuje z zespołem, ale jego występ w kolejnym meczu ligowym stoi pod znakiem zapytania. Widać w poczynaniach Realu Madryt jego brak, ale zespół mimo wszystko sobie radzi. Wraca jednak temat renegocjacji kontraktu skrzydłowego Realu.

Sonda

Czy Di Maria wymusi na szefostwie podwyżkę?

Od kilku dni Angel di Maria zdaje się być gotowym do gry na 100 procent przeciwko każdemu rywalowi. Był już jednak jeden taki mecz (z Racingiem Santander), w którym Argentyńczyk wrócił po blisko miesiącu pauzy i opuścił murawę z grymasem bólu (zdążył jednak strzelić bramkę). Wtedy też postanowiono, że skrzydłowy Realu będzie leczył kontuzję długo, ale skutecznie. Wyleczył i co teraz?

Zawodnik lidera La Liga nie wziął udziału w ekspedycji "Królewskich" na Cypr. Nawet chociażby jako rezerwowy. W sumie nie musiał, bo jego zespół i tak zmiótł Cypryjczyków z powierzchni ziemi. Mówiło się jednak, że Mourinho - który już zatęsknił za dobrymi zagraniami i motoryką utalentowanego Argentyńczyka - będzie Angela bardzo potrzebował w meczach Ligi Mistrzów i kwietniowych starciach w La Liga. Tymczasem występ "Chudzielca" (jak mówi się o di Marii) w meczu z Osasuną ponownie stanął pod znakiem zapytania. Co zatem może być powodem ewentualnej absencji?

Jak bumerang powrócił bowiem temat renegocjacji kontraktu pomocnika reprezentacji Argentyny z klubem z Madrytu. "22" Realu, przychodząc do klubu, podpisała kontrakt sześcioletni z wynagrodzeniem równym 2 miliony euro brutto. Początkowo, co mogło wydawać się jasne, taka gaża mogła być traktowana jako "na zachętę", ale włodarze klubu z Madrytu ani śnią o podwyżce dla jednego z najbardziej efektywnych piłkarzy w talii Mourinho.

Czytaj więcej -->

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.