Facebook Google+ Twitter

Angie Stone kolejną gwiazdą Białystok Pozytywne Wibracje Festival

Wakacyjny weekend 20-21 lipca br. zapowiada się wyjątkowo gorąco: obok Angie Stone na dziedzińcu przepięknego Pałacu Branickich zagrają gwiazdy zagraniczne oraz polskie.

21 lipca, drugiego dnia Pozytywne Wibracje Festival, zagra jedna z najważniejszych artystek gatunku neo-soul - Angie Stone. Porównywana przez świat do Arethy Franklin wokalistka jest aktualnie obok Erykah Badu i Jill Scott największą gwiazdą muzyki soul, funk i r&b. Artystka jest niekwestionowaną królową czarnej muzyki, a jej repertuar stanowi kwintesencję tego, czym są Pozytywne Wibracje. Niezwykle energetyczne i pełne wrażliwości koncerty Amerykanki zawsze są silnym doznaniem artystycznym i na długo pozostawiają pozytywne emocje.

Będzie to niewątpliwie jedyny w swoim rodzaju koncert, ponieważ artystka wystąpi pierwszy raz w naszym kraju. Niesamowitego uroku doda również niepowtarzalna sceneria Pałacu Branickich.

Organizatorzy są zachwyceni miejscem w centrum Białegostoku - Festiwal w Białymstoku jest jedynym polskim festiwalem o profilu muzycznym jazz, soul, funk i r&b, skierowanym do wymagającego słuchacza o wysublimowanym guście muzycznym. Angie Stone jest kolejną po Sealu, który wystąpił rok temu, gwiazdą o światowej sławie. Cieszymy się też, że nasze zaproszenie w tym roku przyjęli tak wspaniali i doświadczeni artyści jak Ben L’Oncle Soul i Omar, którzy wystąpią w Polsce po raz pierwszy.

Wyjątkowym wydarzeniem będzie też jubileuszowy koncert Ewy Bem „Moje Serce to jest Muzyk”, przygotowany specjalnie z okazji czterdziestolecia pracy artystycznej. Przez wiele miesięcy rozmawialiśmy z Ewą na temat tego koncertu i udało się ją namówić, aby odbył się właśnie tu – w Białymstoku. Pojawią się również gwiazda tegorocznej gali Fryderyk, zdobywczyni aż czterech statuetek Ania Rusowicz oraz nasze muzyczne odkrycie – Eskaubei & Funky Flow, w hip-hop’owo – funk’owych klimatach. Zapowiada się naprawdę smakowicie! - mówi Stanisław Trzciński dyrektor artystyczny festiwalu.

Pierwsze brzmienia tegorocznej edycji Białystok Pozytywne Wibracje Festival usłyszymy 21 lipca.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.