Facebook Google+ Twitter

Angielscy kibice nie przyjadą na Euro?

Tylko 3 tys. angielskich kibiców przyjedzie na występy swojej reprezentacji na Euro 2012. Powód: kiepski transport i wysokie koszty zakwaterowania na Ukrainie.

Angielscy kibice podczas Mistrzostw Świata w Niemczech, 2006 / Fot. Zulfinho, cc 2.0Angielska federacja dysponuje w sumie 23 tysiącami biletów na mecze grupowe swojej reprezentacji, jednak, jak podaje Mirror Football, nabywców znalazła do tej pory tylko około jedna trzecia. Według szacunków Daily Star, wynik jest jeszcze gorszy: każde z grupowych spotkań ma obejrzeć jedynie 2 i pół tysiąca widzów z wysp.

Powodem tak niskiego zainteresowania kibiców ma być głównie zła opinia o infrastrukturze na Ukrainie oraz wysokich kosztach pobytu, co w związku z pogarszającą się sytuacją ekonomiczną skutkuje małym popytem na bilety.

Anglicy zagrają w grupie D, razem z Francją, Szwecją i gospodarzami turnieju, a spotkania tej grupy rozgrywane będą na Ukrainie. Pomimo tego, Anglicy wybrali na swoją bazę pobytową w Kraków. Zamieszkają w Hotelu Starym, blisko Rynku Głównego, a trenować będą w Nowej Hucie.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.