Facebook Google+ Twitter

Angielski sir Subali nie chce plebejskiej Tyci

Dwa lata temu do do stęsknionej miłości lwicy Tyci, z łódzkiego Zoo, sprowadzono lwa z Anglii. Sir Subali nie chciał jednak zapłodnić lwicy.

Gdy nadeszła pora aby lwica Tycia wydała potomstwo, sprowadzono z Anglii dystyngowanego lwa sir Subala. Król Subali z piękną grzywą nie zapałał jednak uczuciem do plebejskiej lwicy Tyci i omijał ją z daleka. O dziwo także lwica Tycia nie wykazywała specjalnego zainteresowania chłodnym samcem. Być może jego dystyngowane maniery, to za dużo na naszą, plebejską Tycię.

Lwica Tycia, jedna z ulubienic łódzkiego ogrodu zoologicznego, którą odtrąciła matka, została odtrącona przez angielskiego lwa sir Subali. Całe dzieciństwo lwica Tycia wychowywała się z psem Barym, mieszańcem owczarka niemieckiego, podobnie jak jej starsza siostra Tori, której towarzyszem był owczarek niemiecki Egon.

Teraz sir Subali czeka karna deportacja, a do Tyci wiosną przyjedzie inny samiec, miejmy nadzieję że bardziej jurny, by nasza lwica doczekała się wreszcie potomstwa.


Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Jan Richert
  • Jan Richert
  • 23.03.2011 20:00

Ta "wstrętna Tycia" nie poznała się na tobie!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jan Richert
  • Jan Richert
  • 23.03.2011 19:58

Ta wstrętna Tycia nie poznała się na tobie!

Komentarz został ukrytyrozwiń

To twój kolejny ironiczny tekst, brawo. Według mnie ta druga część artykułu dobrze nawiązywała do pierwszej części, szkoda że redakcji się nie spodobała. Sam chętnie bym się dowiedział "Jak żyją, co słychać u moich byłych dziewczyn". Żeby tak można było być niewidzianym i zobaczyć jak ułożyło się życie naszych byłych dziewczyn.

Komentarz został ukrytyrozwiń

W oryginale ten tekst wyglądał trochę inaczej, bo napisałem go przypominając sobie moją pierwszą wielką miłość Tycię. Jednak redakcji to się nie spodobało tym bardziej, że zamieściłem zdjęcie z Tycią sprzed kilkudziesięciu lat.

Angielski sir Subali nie chce plebejskiej Tyci

Dwa lata temu do do stęsknionej miłości lwicy Tyci z łódzkiego Zoo sprowadzono lwa z Anglii sir Subali.

Lwica Tycia jedna z ulubienic łódzkiego ogrodu zoologicznego, którą odtrąciła matka, została ponownie odtrącona przez angielskiego lwa sir Subali.
Całe dzieciństwo lwica Tycia wychowywała się z psem Barym mieszańcem owczarka niemieckiego, podobnie jak jej starsza siostra Tori której towarzyszem był owczarek niemiecki Egon.

Gdy nadeszła pora aby lwica Tycia wydała potomstwo, sprowadzono z Anglii dystyngowanego lwa sir Subala. Król Subali z piękną grzywą nie zapałał jednak żadnym żywszym uczuciem do plebejskiej lwicy Tyci i omijał ją z daleka. O dziwo także lwica Tycia nie wykazywała specjalnego zainteresowania chłodnym samcem, być może jego dystyngowane maniery, to za dużo na naszą plebejską Tycię.

Teraz sir Subali czeka karna deportacja, a do Tyci wiosną przyjedzie inny samiec, miejmy nadzieję że bardziej plebejski i bardziej jurny, że nasza lwica doczeka się wreszcie potomstwa.

Sam miałem podobny przypadek z Tycią, na wczasach w Szklarskiej Porębie, na których, podczas wycieczek poznałem trzy pracujące studentki prawa ze Szczecina, a w jednej z nich Tyci zakochałem się od pierwszego wejrzenia. Spędziliśmy wiele czasu na wspólnych wycieczkach.

Wszystko było dobrze do pewnego wieczoru, gdy byłem w ich pokoju, a przy zdejmowaniu kurtki wypadł mi dowód osobisty. Dziewczyny złapały go, obejrzały i ze zdumieniem stwierdziły, że jestem od nich młodszy o 2-3 lata, że pracuje jako robotnik. Tycia śmiała się, że zadaje się ze smarkatym robolem i przestała mnie traktować poważnie. .
Nie pomogły działania na zazdrość i spotykanie się z innymi wczasowiczkami.
Po powrocie z wczasów, spotkaliśmy się tylko raz, potem umawialiśmy się kilka razy telefonicznie, ale zawsze zawodziła i po trzecim razie zrezygnowałem, człowiek musi mieć swój honor. Kosztowało mnie to bardzo dużo, bo byłem straszliwie zakochany, ale nie złamałem się i nie szukałem już z nią kontaktu.

Chyba coś jest w tych Tyciach.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2016 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.