Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

17093 miejsce

Anglia: Polacy skazani na dożywocie. "Mordercze trio budowlańców"

Trzej Polacy zostali skazani w piątek na karę dożywocia za dokonanie w październiku 2011 r. - w londyńskim West Kensington - mordu na 58-letnim angielskim biznesmenie. Zrabowali ponadto kilkaset tysięcy funtów z jego posiadłości.

Kościół św. Andrzeja w West Kensington Creative Commons Attribution-ShareAlike 2.0 license / Fot. David HawgoodWedług doniesień serwisu Fulhamchronicle (znajdziesz tam ich nazwiska i zdjęcia) Sławomir B. (l.39), Ireneusz M. (l.33) i Dawid R. (l.24) usłyszeli w piątek decyzję sądu orzekającą o karze dożywotniego pozbawienia wolności z zaleceniem, by w więzieniu spędzili co najmniej 30 lat.

"Każdy z waszej trójki zaangażowany był w planowany, celowy atak na człowieka w jego posiadłości. W celu odnalezienia ukrytych pieniędzy, został pobity na śmierć we własnej sypialni, w warunkach skrajnej przemocy. Mężczyzna nie miał szans na przeżycie" - brzmiało piątkowe oświadczenie sędziego Petera Beaumonta, cytowanego przez serwis dailymail.co.uk.

Detektyw John Finch oświadczył: "Polacy zostali dziś (w piątek - przyp. aut.) pociągnięci do odpowiedzialności za swoje nikczemne działanie i teraz będą musieli sprostać warunkom więziennym" - podał we wtorek serwis fulhamchronicle.co.uk.

"Mordercze trio polskich budowlańców, które zdobyło zaufanie dewelopera z West Kensington, Williama Saunderson-Smith, zostało skazane na dożywocie po tym, jak 'poobijało' dewelopera na śmierć w jego własnym domu" - napisał Adam Courtney dla ww. serwisu.

Saunderson-Smith zatrudniał Polaków, by ci wykonywali prace budowlane w jego posiadłościach. Zabójcy wiedzieli, że ich pracodawca przechowuje duże sumy pieniędzy w nieruchomości przy Dewhurst Road, w której pracowali. 21 października Polacy wrócili tam, aby okraść i zabić Anglika. W wyniku przeprowadzonego śledztwa brytyjska policja odkryła, że jeden z Polaków ukrył w swoim domu 250 tys. funtów, z kolei drugi 100 tys. funtów. Zastanawiające jednak było to, że do Polski zbiegli z wyłącznie dwoma tysiącami funtów.

West Kensington station. Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported / Fot. Sunil060902Slawomir B. został aresztowany 16 listopada po powrocie do Anglii. Badania DNA potwierdziły, że krew, którą wykryto w jego samochodzie, należała do zamordowanego. Ireneusza M. aresztowano 24 listopada w północnym Londynie, natomiast Dawida R. ujęto we współpracy z polskimi organami ścigania.

Ciało Williama Saunderson-Smitha leżało na podłodze w sypialni; odkryte zostało przez jego asystenta. Pośmiertne badania wykazały, że Anglik zmarł od uderzenia w głowę tępym narzędziem. Narzędzia zbrodni dotąd nie znaleziono.

William Saunderson-Smith - przez przyjaciół nazywany John - posiadał wiele nieruchomości w zachodnim Londynie. Część z nich wynajmował tyrystom z Australii i Nowej Zelandii. Preferował zatrudnianie polskich budowniczych do prac remontowych.

Z Peterborough dla W24 Arkadiusz A. Rataj


źródła: http://www.fulhamchronicle.co.uk/fulham-and-hammersmith-news/local-fulham-and-hammersmith-news/2012/08/14/polish-builders-jailed-for-murdering-wealthy-west-kensington-employer-82029-31621948/2/, http://www.dailymail.co.uk/news/article-2186686/Polish-builders-beat-William-Saunderson-Smith-death-tried-hid-350k-stash-cash.html

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Leszek W. Guła
  • Leszek W. Guła
  • 15.08.2012 09:40

Na dożywocie skażę całą Anglię za udział w spisku przeciwko POLAKOWI Z KRWI I KOŚCI. To nie oznacza, że wyrok dla trzech niedojebów z RP jest chybiony.
ISBP, to Idealne Serce Budżetu Państwa. ISBP zawiera: system emerytalny, system rentowy, system zdrowotny, system podatku dochodowego od osób prawnych i fizycznych, formułę na VAT oraz podstawę do siatki płac dla sfer budżetowej i prywatnej. ISBP jest dla każdego państwa, od najbiedniejszego do najbogatszego. ISBP uzyskało pozytywne recenzje z TOWARZYSTWA NAKOWEGO ORGANIZACJI I KIEROWNICTWA, które już nie istnieje . ISBP był poważnie zainteresowany prof. dr hab. Adam Biela - KUL. Doktorant ekonomii mgr Marek Pokarowski - UMCS bardzo pozytywnie oceniał mojego autorstwa najlepsze dzieło ekonomiczne wszyskich czasów i po wszystkie czasy. ISBP był także zachwycony dr ekonomii Mikołaj Zińczuk - UMCS. Jestem autorem ISBP. Nikt nigdy lepszego nie skonstruuje. Dowód WTF ma być KONIEM POCIĄGOWYM ISBP w celu publikacji i przypomnienia, że pierwszy na świecie zastąpiłem jedną funkcją wykładniczo-logarytmiczną dowolną liczbę progów podatkowych, którą to ideę wykradli mi koledzy prof. dr. hab. Kazimierza Goebla, a także w celu podkreślenia, iż mój przepiękny dowód WTF, to nie przypadek. Google:lwgula Władysław Narkiewicz, Panie Profesorze, Tylko mnie dane było udowodnić WTF. W dowodzie WTF dla n=4 z roku 1897 David Hilbert bierze bezasadnie inne równanie, a mianowicie X^{4} + Y^{4} = Z^{2} i przyjmuje, że dla niektórych względnie pierwszych liczb naturalnych u>v: (u^{2} - v^{2})^{2} = (u^{2} + v^{2})^{2} - (2uv)^{2} = X^{2} i 2(u^{2} + v^{2})2uv = Y^{2} i liczba (u^{2} + v^{2})^{2} + (2uv)^{2} = Z jest minimalna. Następnie z postaci liczby Y^{2} wnioskuje, że dla niektórych względnie pierwszych liczb naturalnych x,y,z: [u = x^{2} i v = y^{2} i u^{2} + v^{2} = z^{2}]. Zatem x^{4} + y^{4} = z^{2} < Z^{2} skąd z<Z, co jest sprzeczne z minimalnością liczby Z. Dowód Davida Hilberta jest fałszywy, gdyż liczba X nie może być postaci u^{2} - v^{2}. Przy X^{4} + Y^{4} = Z^{2} musi być X^{4} + Y^{3} < Z^{2}. Skoro X = (u - v)^{2} + 2v(u - v), to 2u(u - v) = Z - (X + Y) = X - (u - v)^{2} i Z = 2X + Y - (u - v)^{2}. Nierówność X^{4} + Y^{3} < (2X + Y - (u - v)^{2})^{2} jest fałszywa. c.b.d.o. To oznacza, że nie ma na świecie dowodu WTF dla n = 4 (oprócz mojego dla wszystkich n>2). Andrew John Wiles podał absurdalny dowód FLT dla wykładników będących liczbami pierwszymi > 2. Jeżeli nierówność Freya ma współczynniki zbudowane z potęg X^{n}, Y^{n} spoza równania Fermata, to jest zdaniem prawdziwym, bo nie jest równaniem. Andrew J. Wiles potraktował tę nierówność jak równanie, które jest zdaniem fałszywym, niemającym nic wspólnego z równaniem Fermata, a następnie wykorzystał w tej nierówności potęgi X^{n}, Y^{n} i Z^{n} tak, jakby spełniały równanie Fermata. Jest oczywiste, że musiał otrzymać inną nierówność, ale to nie jest dowód WTF. Andrew J. Wiles nie podał dowodu WTF dla parzystej sumy Z^{n}. To oznacza, że dowód WTF A. J. Wilesa jest nie tylko absurdalny, ale i niekompletny. Google: lwgula

Komentarz został ukrytyrozwiń
Leszek W. Guła
  • Leszek W. Guła
  • 15.08.2012 09:35

Sprawa jest bardzo poważna, ponieważ chodzi nie tylko o utratę oszczędności obywateli RP, ale także o sponiewieranie narodowości polskiej przez antypolskich sługusów i oprawców, którzy twierdzą, że działalność Plichty jest zgodna z prawem. Wszystkie antypolskie kanalie, które jako osoby publiczne wypowiedziały się w sprawie AMBER GOLD przeciwko wierzycielom AG muszą natychmiast odejść z życia publicznego. Jeżeli się będą ociągać, to zostaną zmuszeni do osobistego partycypowania w spłacie wszystkich długów AG, po czym zostaną wydaleni z RP, jako zdrajcy RP, zdrajcy Polaków i jako NARODOBÓJCY!!!! Jest oczywiste, że wtedy utracą swoje i bliskich majątki oraz prawa publiczne na zawsze. Google: lwgula

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jan Kowalski
  • Jan Kowalski
  • 15.08.2012 07:40

"POLAK potrafi"

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.