Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

4809 miejsce

"Angry Birds Space" - kolejna odsłona kultowej gry. Recenzja

Chyba nie ma użytkownika smarfonu, który nie znałby serii gier "Angry Birds". W czwartek wyszła jej kolejna część z przydomkiem „Space”. Czy kolejna odsłona to tzw. odgrzewany kotlet? Czy kosmiczna edycja wprowadza nowości, które pozwolą na osiągnięcie podobnego sukcesu, jak poprzednie części wściekłych ptaków?

Sonda

Która część Angry Birds jest najlepsza?

 / Fot. Rafał GdakRaczej nie powinno być osoby, która nie zna gry "Angry Birds". Jednak jeśli takowe istnieją opiszę na czym polega rozgrywka. Gracz musi pozbyć się z planszy wszystkich zielonych świń, które ukradły jaja. Pomagają w tym tytułowe ptaki, których mamy do dyspozycji kilka rodzajów. Każdy gatunek wściekłego ptaka ma swoją unikalną umiejętność.

Na poszczególnych poziomach świnie są osłonięte konstrukcjami tworzonymi z różnych materiałów tj. drewna, szkła, lodu i kamienia. Na początku każdej planszy, gracz dysponuje określoną liczbą, typem i kolejnością ptaków. Im mniej ptaków wykorzystamy, tym więcej gwiazdek umiejętności i punktów uzyskamy.

 / Fot. Rafał GdakGra jest dostępna właściwie na każdej platformie. Wersja dla urządzeń z iOS została ściągnięta ponad 12 milionów razy. Co tak przyciąga graczy? Prostota gry, wieloplatformowość oraz jej grywalność. Idealna jest na krótkie partię, można w nią pograć jadąc pociągiem, autobusem czy czekając w kolejce do lekarza.

Najnowsza wersja gry przenosi nas w przestrzeń kosmiczną. Jak wiemy, nie istnieje tam grawitacja. Ptaki w zależności od lokalizacji albo lecą w głębię galaktyki, albo są przyciągane przez grawitację planet. W tym cały szkopuł, aby odpowiednio użyć bezwładności oraz przyciągania.

W "Angry Birds: Space" pojawiają się nasi dawni znajomi ale w kosmicznej wersji. Poznamy również nowego lodowego ptaka, który zamienia wszystko w zmarzlinę. Bardzo zabawnie wyglądają świnie orbitujące w bańkach z powietrzem, a po przebiciu baniek zamieniają się w bryły lodu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.