Facebook Google+ Twitter

Ania Dąbrowska wystąpi w Łodzi

Ania Dąbrowska z trasą "Samotność Po Zmierzchu Tour" zawita w Łódzkiej Wytwórni. Podczas jesiennej trasy koncertowej Ania po raz pierwszy zaśpiewa wszystkie piosenki z pierwszego albumu.

 / Fot. Przemyslaw Grzelak, Dominik Heftowicz, Michał Domanski, Łukasz Albin W tym roku mija 10 lat od debiutu fonograficznego Ani Dąbrowskiej. Dla wielu jej fanów to właśnie „Samotność Po Zmierzchu” pozostaje tą najważniejszą płytą.

- „Samotność” powstawała prawie przez rok – opowiada artystka. - Podczas kolejnego kompletowałam zespół. To nieprawdopodobne, ale pomiędzy pierwszą, a druga płyta zagrałam tylko kilka koncertów, mimo że - z komercyjnego punktu widzenia - był to mój najlepszy czas.

Ania doszła do wniosku, że 10 rocznica wydania albumu, to dobry pretekst, by objechać kraj i zaprezentować utwory z krążka, który nagrała przed dekadą.

- Mam duży sentyment do tej płyty i wydaje mi się, że zasługuje ona na odpowiednią oprawę koncertową, jakiej nie doczekała się wtedy – podkreśla wokalistka.

Obok piosenek z „Samotności” podczas jesiennych koncertów będzie można usłyszeć najpopularniejsze utwory Ani z czterech ostatnich płyt: „Bang Bang”, „Bawię Się Świetnie”, „Czekam, Jeszcze Ten Jeden Raz”, „Nigdy Więcej Nie Tańcz Ze Mną”, „Musisz Wierzyć”, „Smutek Mam We Krwi, Sound Of Silence”, „Trudno Mi Się Przyznać” oraz „W Spodniach Czy Sukience”.

Ania Dąbrowska jest jedną z najbardziej utalentowanych polskich piosenkarek ostatniej dekady. Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, producentka. Dotychczas nagrała pięć płyt, z których każda uzyskał status Platynowej Płyty:

Łącznie sprzedała ponad 200 000 płyt. Jest laureatką ośmiu Fryderyków, a także wielu innych nagród branżowych. Popularność i uznanie publiczności doskonale oddają cztery statuetki otrzymane podczas koncertów TOP w ramach festiwalu Top Trendy. Jej przedostatnia płyta „Ania Movie” była najczęściej kupowanym polskim albumem w 2010 roku.

W podsumowaniu dziesięciolecia Związku Producentów Audio Video (dotyczący ono najchętniej kupowanych płyt minionej dekady) Ania zdobyła trzecie miejsce.

Gościnnie wystąpią Siostry Melosik.

Więcej informacji na stronie: www.aniadabrowska.com

16 listopada, godz. 20

Organizator: Wytwórnia

Miejsca stojące

Bilety w cenach: 40 zł z Kartą Klubu Wytwórnia, 50 zł - bez karty

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.