Facebook Google+ Twitter

"Ania MOVIE" w Poznaniu

5 grudnia wieczorem, poznański Eskulap stanie się kolejnym przystankiem na tegorocznej trasie koncertowej Anii Dąbrowskiej.

Trasa tytułowana identycznie jak album, który promuje, miała rozpocząć się już w kwietniu, jednak z powodów rodzinnych (Ania Dąbrowska postanowiła poświęcić więcej czasu nowo narodzonemu dziecku) koncerty odwołano. Fanów piosenkarki, którzy kupili wówczas bilety organizatorzy zapewniali jednak że trasa z pewnością się odbędzie, przesunięciu ulegnie jedynie termin. I słowa dotrzymali - począwszy od pierwszego dnia grudnia, piosenkarka zawiesiła urlop i promuje swoje utwory na polskich scenach. Do tej pory odwiedziła już Sopot i Siedlce, dziś przyszła pora na Poznań.

Piosenki znajdujące się na płycie nie są autorskim pomysłem Ani. Na "Ania Movie" znajdują się jedynie utwory z klasycznych filmów oraz seriali,lekko zmodyfikowane na potrzeby stylu artystki. To wciąż jednak jakże charakterystyczny dla twórczości Dąbrowskiej styl retro. Co ciekawe artystka zapowiedziała, że to jej ostatni album utrzymany w tym klimacie.

Na albumie znajdują się następujące piosenki :

1. "Bang Bang"
2. "Everybody's Talkin'"
3. "Give Me Your Love"
4. "Across 110th Street"
5. "Suicide Is Painless"
6. "Silent Sigh"
7. "Strawberry Fields Forever"
8. "Deeper and Deeper"
9. "Sound of Silence"

Koncert odbędzie się w Eskulapie, znajdującym się przy ulicy Przybyszewskiego, jednym z najbardziej charakterystycznych muzycznych miejsc na mapie polski. Planowany start wyznaczono na godzinę 20:15. W poznańskich CIM oraz kasach Cartoon Shop i Rock Long Luck wciąż dostępne są ostatnie bilety.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Płyta jest bardzo dobra, więc koncert też się na pewno uda. Polecam. 5*

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.