Facebook Google+ Twitter

Ania Wyszkoni wystąpi w Katowicach dla Fundacji Mam Marzenie

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-12-08 18:33

Już w najbliższą sobotę *w ramach Mikołajek organizowanych przez Altusa i "Fundację Mam Marzenie" w najwyższym budynku Katowic pojawi się znana piosenkarka - Ania Wyszkoni. Jej przyjazd to spełnienie marzenia jednego z podopiecznych Fundacji. Oprócz jej występu przewidzianych jest także wiele atrakcji, m.in. występ Tomka Kabisa - iluzjonisty znanego z programu "Mam Talent". Będą gry i zabawy dla dziec, wspólne kolędowanie i świąteczne spełnianie marzeń. Impreza odbędzie się 11 grudnia w godzinach od 15.00 do 19.00.

Dla wszystkich fanów Ani Wyszkoni to nie lada gratka - już w najbliższą sobotę, 11 grudnia, znana wokalistka pojawi się w Altusie! Będą autografy, wspólne kolędowanie i spełnianie marzeń z Fundacją Mam Marzenie. A wszystko to w ramach Mikołajek organizowanych w najwyższym budynku Katowic.

Występ gwiazdy to nie jedyna atrakcja przygotowana przez organizatorów imprezy. Wszyscy, którzy w godzinach od 15.00 do 19.00 zjawią się w Atrium Altusa będą mogli obejrzeć magiczny pokaz Tomka Kabisa, znanego z programu "Mam Talent", posłuchać zespołu *QFERAU* czy obejrzeć bajkę w wykonaniu grupy "PaSujący". Uczniowie katowickich szkół zaprezentują taneczne show i jasełka, a Drużyna Harcerska "Polana" zadba o oprawę muzyczną całego wydarzenia. Dziecięce twarze przyozdobią świąteczne wzory, a na chętnych czekać będą kredki i flamastry, które pomogą narysować wymarzone prezenty. Nie zabraknie także świątecznego
spełniania marzeń - tradycyjnie już Altus przyłącza się do akcji Fundacji i pomaga jej podopiecznym. W tym roku wśród obdarowanych znajdzie się m.in. Patrycja, która otrzyma upragniony aparat fotograficzny.

Wszystkich, którzy chcą aktywnie spędzić czas w świątecznej atmosferze zapraszamy 11 grudnia, w godzinach od 15.00 – 18.00, do budynku Altus, przy ulicy Uniwersyteckiej 13 w Katowicach.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.