Facebook Google+ Twitter

Ania Wyszkoni wystąpiła w Piastowie

W niedzielę, 3 czerwca, odbył się w Piastowie koncert znanej z zespołu Łzy wokalistki - Ani Wyszkoni. Pomimo deszczu, wierni fani stawili się tłumnie.

Fot. Joanna Hęciak / Fot. Joanna HęciakPoczątkowo nastroje publiczności były nieciekawe, gdyż aura spłatała figla i sypnęła z nieba kroplami deszczu. Jednakże punktualnie o 21 rozbłysły reflektory, z głośników huknęła muzyka, kurtyna opadła i na scenie pojawiły się tancerki oraz wokalistka z zespołem.

Show było niesamowite. Artystka pojawiła się o czasie i od razu zaczęła zagrzewać publiczność do zabawy. To było wspaniałe, gdyż wielu wykonawców pozwala sobie na rozjazdy czasowe, a pani Ania potraktowała swoich fanów z należytym szacunkiem.

Pierwsza część była dynamiczna, następnie kilka ballad na uspokojenie. Finalnie pojawił się bardzo osobisty kawałek, po którym wokalistka zaprezentowała swoją córeczkę, Polę. Gdy już wszyscy byli rozbawieni i tańczyli pod parasolami (mój podziw wzbudził starszy pan, który rzucił kulę na ziemię i zaczął podrygiwać w rytm muzyki!), zaprezentowane zostały najbardziej znane utwory zespoły Łzy, m.in. poruszająca wszystkich "Agnieszka już dawno tutaj nie mieszka" czy "Oczy szeroko zamknięte".Fot. Joanna Hęciak / Fot. Joanna Hęciak

Artystka bisowała trzy razy, aż w końcu o 22.30 powiedziała smutne, acz stanowcze "dobranoc". Zaprezentowała publiczności swoje autorskie wykonanie utworu Alicii Keys pt. "Fallin'", jak również "Sweet dreams" zespołu Eurythmics. Koncert uważam za bardzo udany. Warto było jechać z Warszawy do Piastowa, by w tak miły sposób spędzić niedzielę.


Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Gosia Suchocka
  • Gosia Suchocka
  • 06.06.2012 01:01

Witam.

Chciałam sprostować jeden fragment. "kurtyna opadła i na scenie pojawiły się tancerki oraz wokalistka z zespołem". Na scenie Ania Wyszkoni pojawiła się nie z tancerkami a z dziewczynami z chórku-Anną Karwan i Katarzyną Stasiak.
:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.