Facebook Google+ Twitter

Anielski koncert w Warszawie

Magda Anioł i zespół Surr Exit wystąpiły podczas pierwszego koncertu Bielańskiej Sceny Muzycznej w Dobrym Miejscu na warszawskich Bielanach. 17 października na koncert wspominający osobę Jana Pawła II przybyły całe rodziny.

Późnym niedzielnym popołudniem na Dewajtis 3 w Dobrym Miejscu zebrało się około 200 osób, aby świętować 32 rocznicę wyboru Jana Pawła II. Większość z zebranych oczekiwała na koncert Magdy Anioł i jej najbardziej znane piosenki: Lolek czy Zaufaj Panu. Zanim jednak publiczność usłyszała gwiazdę wieczoru jako support wystąpił młodzieżowy zespół Surr Exit. Grupa zaprezentowała swój autorski program oraz znane piosenki muzyki chrześcijańskiej.

Po krótkim koncercie Surr Exit został wyświetlony 5 minutowy film przypominający wybór Karola Wojtyła. Widzowie mogli jeszcze raz usłyszeć pierwsze słowa, jakie wypowiedział papież. Był to niezwykle wzruszający i podniosły moment.

Po krótkim filmie i wspomnieniach przyszedł czas na koncert Magdy Anioł. W repertuarze występu znalazła tytułowa piosenka z nowej płyty „Albo Albo” czy utwór dedykowany księdzu Jerzemu Popiełuszce „Ballada”. Nowy album artystki zapowiada się bardzo ciekawie i obiecująco. Płyta „Albo Albo” zapewne stanie się jedną z ważniejszych
płyt na rynku muzyki chrześcijan w roku 2010.

Poza utworami z nowej płyty oczywiście nie mogło zabraknąć najbardziej znanych piosenek Magdy: „idealne połączenie”, „ do góry nogami” czy te najchętniej śpiewane przez publiczność: „Lolek” czy „Zaufaj Panu”.

Poza świętem muzyki i dobrej zabawy koncert Magdy Anioł był czasem na świadectwo i słowa najważniejsze. Publiczność w Dobrym Miejscu mogła usłyszeć, że codziennie pomimo różnych trudności warto opowiedzieć się za Bogiem, dokonać wyboru: „albo,albo”.
W planach Bielańskiej Sceny Muzycznej są kolejne koncerty. 21 listopada z najbardziej znanymi piosenkami oraz utworami z płyty Turkusowy Stół wystąpi Antonina Krzysztoń.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.