Facebook Google+ Twitter

Animators "Help Me Out" - nowy teledysk

Sosnowiecka grupa Animators zaprezentowała wideo do premierowej kompozycji zatytułowanej "Help Me Out". Utwór jest zapowiedzią nowego kierunku w działalności zespołu.

 / Fot. Łukasz KorusPowstała w 2009 roku grupa Animators ma na swym koncie dwa albumy studyjne ("Magic.Madness.Memphis" z 2013 roku oraz "The Universe" z 2015 roku). Na przełomie lat 2013/2014 zespół doszedł do Top 20 zespołów w telewizyjnym show „X Factor”, otrzymując bardzo pozytywne opinie Jury i producentów programu.

Wokalista i gitarzysta Bartosz Bednarczuk tak mówi o nowym materiale, którego zapowiedzią jest "Help Me Out": "Nasze nowe kompozycje nawiązują prostotą i surowością brzmienia do szalonych i grunge'owych lat 90. Agresja, złość i swoisty bunt to znaki rozpoznawcze naszego nowego materiału. Po długim romansie z post rockiem czas na rock'n'rolla, w naszym prywatnym wydaniu".

Z kolei perkusista Lesław Nowak dodaje: "Dotychczas kojarzeni byliśmy z przestrzenią, melancholią, pełnią brzmienia i przede wszystkim tym, że byliśmy kwartetem. Od niedawna jednak Animators to tercet, który stawia na energię wynikającą wprost z trzech instrumentów: gitary, basu i perkusji. Nasze kompozycje stały się bardziej surowe, energiczne i pełne rock'n'rolla. Help Me Out jest zapowiedzią nowego materiału, którego można spodziewać się już jesienią".Wybrane dla Ciebie:


Tagi: animators


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.