Facebook Google+ Twitter

ANIMOCJE Anormalne - to co nie mieści się w głowie

Zapraszamy na pokaz filmów wymykających się wszelkim schematom!

Animocje Anormalne / Fot. MCK Bydgoszcz17 kwietnia o godzinie 22 w ramach 5. Festiwalu Filmów Animowanych ANIMOCJE 2015 w kinie Orzeł w Bydgoszczy odbędzie się pokaz złożony z kilkunastu filmów krótkometrażowych z różnych krajów, który przygotowali studenci poznańskiej ASP specjalnie z okazji Festiwalu. Uwielbisz to co niepojęte? Dziwne? Szokujące? Czasami obrzydliwe? To oznacza, ze ten pokaz jest dla Ciebie. Zabieraj przyjaciół i wpadaj na seans! Cała zabawa za free!

Skosztuj ANIMOCJI Anormalnych

Parę słów o pokazie od jego autorów:

Ja -JW- Przemierzając wielkie głębiny e-teru w poszukiwaniu animacji, natrafiałem na niesamowite zbiory inspirujących tworów. Zdarzało się że wyłowiłem coś, co prowokowało mnie do chodzenia po ścianie, przekręcając głowę o 360 stopni. Animacje – dzikie, przełamujące tabu oraz zdecydowanie odległe od pojęcia „dobrego smaku”. I wtedy pomyślałem – Tak! To jest to! Stworzę miejsce, w którym powciskam TYLKO tego typu formy. Powstaliśmy – ANIMACJE ANORMALNE. Grupa gdzie każdy mógł podzielić się swoimi „kwaśnymi” znaleziskami. Do swojej załogi, zwerbowałem dwie fantastyczne osoby - Nunu i Dudka. Każdy z nich miał inny przepis na Anormalność. I ich postacie, odbiły się na rozwoju tej grupy, która do dzisiaj rośnie w siłę. AA prezentuje inny wymiar świadomości i selekcjonuje DLA WAS to co chore- obrzydliwe- inne -kosmiczne oraz psychodeliczne.

Wyobraźcie sobie ponad godzinny pokaz chorego stuffu. Prawie 20 szokujących animacji, które specjalnie DLA WAS, spośród setek innych niszczących dotychczasowe wyobrażenie o animacji wybrały cztery osoby – Nunu, JW, Dudek i Weronika Płaczek. Poprzez tradycyjne boje o to co anormalne doszliśmy do konsensusu. I OTO STAŁO SIĘ. Na festiwalu ANIMOCJE odbędzie specjalny pokaz Animacji Anormalnych. Gdzie w Kinie Orzeł będziecie mogli zobaczyć filmy na dużym ekranie i usłyszeć je w Dolby Surround. SIĘ BĘDZIE DZIAŁO!

JW OO
Pomysłodawca i autor grupy Animacje Anormalne, szuka tego co obsceniczne, co obrzydliwe i co bez najmniejszego sensu.
Dudek
Historie klasyków animacji ma chyba w małym paluszku u lewej stopy i teraz przeszukuje Internet w poszukiwaniu nowych wrażeń.

Nunu
Lubi brud w animacji, lubi faktury i rzeczy, które są superorganoleptyczne. Animatorom zaleca zróżnicowanie i oddech i ciszę, bo cisza i pauzy są fajne.
JW, Nunu i Dudek razem mieszkają i razem studiują na II roku animacji na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu w pracowni dr hab. Piotra Muszalskiego.

Po pokazie koniecznie podzielcie się z nami swoimi wrażeniami przy dobrej muzyce w Klubie Festiwalowym - STReFA (ul. Długa 11, wejście od ulicy Przyrzecze). Zapraszamy!

Wydarzenie na Facebooku
Więcej info o Festiwalu ANIMOCJE 2015

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.