Facebook Google+ Twitter

"Aniołek Kaczyńskiego" i szpieg Solidarnej Polski. Robili dla PiS

Jarosław Kaczyński zawsze miał szczęście do kobiet. Przypomnijmy choć kilka: Joanna Kluzik-Rostkowska, Jolanta Szczypińska, Beata Szydło, Beata Kempa i inne. Były też śliczne "Aniołki Kaczyńskiego". Jedna z nich jest w biurze PiS.

 / Fot. Wikipedia, Autor:Lucien WaleryU boku prezesa PiS były i są też piękne panie z tytułami: prof. Jadwiga Staniszkis, prof. Zyta Gilowska i prof. Krystyna Pawłowicz. Do historii jednak przejdzie śliczna i roześmiana szóstka - młodziutkich tzw. "Aniołków Kaczyńskiego", które w kampanii wyborczej do parlamentu miały być siłą napędową, szczególnie młodzieży, w głosowaniu na PiS. Ustawione na listach wyborczych powinny, według obietnic prezesa, trafić na dobry grunt wyborczy i zostać posłankami. Niestety, grunt był zbyt niepewny i mokry, obsunął się pod ich zgrabnymi nogami i zostały na lodzie. Nie w tym jednak rzecz.

Teraz jeden "Aniołek Kaczyńskiego", Ilona Klejnowska - znana jako współczesna Mata Hari PiS - miała ponoć omotać działacza Solidarnej Polski (SP), przystojnego Mariusza Łuszczka. A tenże przystojny Mariusz miał wynosić pięknej i przebiegłej Ilonie, tajne informacje o partii tajemnego "ZuZu". Dopiero dziś dowiadujemy się niegodziwej i straszliwej prawdzie - wyznaje tygodnikowi "Wprost", poseł Solidarnej Polski, Patryk Jaki. Wcześniej wielokrotnie okazywało się, że PiS robi na chipcika konferencję prasową, zawsze pospiesznie i przed SP, "wykorzystując nasze pomysły (...)".

Ostatni czas napisał ciekawy i zaskakujący scenariusz historii polityków Solidarnej Polski, którzy postanowili stworzyć obraz filmu kryminalnego, z "pikantnymi wątkami, nutą erotyki i zwrotami akcji rozgrywającej się na salonach polskiego Parlamentu (...)". Powstał, więc opis w formie skryptu - jak to określają niektórzy – klasy C, choć można by użyć także "dalszej litery alfabetu", zdaniem "Wprost".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

PiS agentami stoi . Jest agent Tomek jest i Ilona . Aby tylko rozbić przeciwnika albo podebrać ustawę .
Bardzo to śmieszne , mają przecież 25 ekspertów .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Partia, która ma tajemnice jest mało wiarygodna; cóż to za tajemnice mogą mieć przed wyborcami?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.