Facebook Google+ Twitter

Aniołek Kaczyńskiego zakłada swój serwis, by "dać odpór lewactwu"

"Od ponad dwóch tygodni żyjemy w państwie, u którego steru lada dzień zasiądą homoseksualiści, transwestyci, aborcjoniści i ludzie oddający naszą suwerenność w ręce państw ościennych." - napisała na Facebooku Magdalena Żuraw, kandydatka PiS w wyborach parlamentarnych

Sonda

Co sądzisz o pomyśle Magdaleny Żuraw?

Magdalena Żuraw - pierwsza z prawej / Fot. PAP/Tomasz GzellMagdalena Żuraw, to jeden "aniołków Kaczyńskiego", jak nazywano grupę młodych kandydatek PiS w wyborach. Do parlamentu się nie dostała, zamierza jednak "dać odpór fali lewactwa, politycznej poprawności i traktowania katolików jako ludzi gorszej kategorii". Zaprasza swoich fanów do współtworzenia własnego portalu. Informuje o tym w profilu na Facebooku.

Żuraw kieruje swą ofertę do kobiet o konserwatywnych poglądach. Celem ma być walka o tradycję. Serwis konserwatystki.pl jest już dostępny w sieci. W zakładce redakcja znajdziemy informację, że niedoszła posłanka jest jego redaktorem naczelnym.

"Lewackie ruchy „wolnościowe” z prawdziwą wolnością mają tyle wspólnego, co wół z wolą. Feministkom ciężko zrozumieć, że rola, która przypada w udziale kobiecie, jest wyjątkowa i niezastąpiona. Czym jest portal KONSERWATYSTKI? Odpowiedzią na zalew lewactwa, feminizmu i poprawności politycznej." - czytamy na stronie.

Żuraw reklamuje nowy serwis stwierdzeniem, ze do dziś nie było miejsca, w którym kobiety-konserwatystki mogły pokazać swoje podejście do rzeczywistości.

Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

tomek
  • tomek
  • 28.10.2011 16:40

Nie udało się z Prezesem Zbawicielem to trzeba spróbować innej metody promocji.Prawda że uroda nie idzie w parze z inteligencją.

Komentarz został ukrytyrozwiń
er
  • er
  • 27.10.2011 22:15

Tym razem się nie udało.Może jak się ponapisuje bzdur i głupot może elektorat prawicowej ekstremy doceni wysiłki niedoszłej-przyszłej pani poseł i da jej mandat zaufanie nie tylko za urodę ale i za..."inteligencję"?

Komentarz został ukrytyrozwiń
f
  • f
  • 27.10.2011 17:09

BRAWO !!! Pani Magdo.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Mirek K
  • Mirek K
  • 27.10.2011 14:50

Lewactwo to skrajne głupki Panie Wink - od atakowania krzyża, opluwania kościoła ,dla tych cymbałow Patriotyzm to obciach ,i nie ma żadnych świętości .służa obcym mocarstwom, są na usługach obcych p.Wink. Pan dobrze wie tylko głupa rżnie nie??

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ciekawi mnie co dokładnie oznacza sformułowanie "lewactwo". Pojawia się ono regularnie w różnych artykułach, a autorzy nigdy nie wyjaśniają co to.

Komentarz został ukrytyrozwiń
rufus daves
  • rufus daves
  • 27.10.2011 14:13

co sie mozna spodziewac po pis[uarze] nic dobrego. a zuraw to dno.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czekam na polską wersję wideo z portalu Pani Żuraw!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.