Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

5844 miejsce

Aniołki Kaddafiego zniknęły? Gdzie jest gwardia przyboczna dyktatora?

Osobista gwardia Kaddafiego składająca się z 40 pięknych i doskonale wyszkolonych zabójczyń, towarzysząca dyktatorowi przy każdym publicznym wystąpieniu, zniknęła zaraz po rozpoczęciu rebelii w Libii.

 / Fot. Darz Mol the image is in the public domain http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Eve_Torres_081204-A-4676S-073.jpgOd czasów zimnej wojny uwagę światowych mediów niezmiennie przyciągała sławna gwardia przyboczna Muammara Kaddafiego. Odział składa się z 40 kobiet. Amazonki - jak okrzyknęły je media, to nie tylko doskonałe komandoski ale także piękne kobiety o nienagannym makijażu.

Jednak wraz z rozpoczęciem buntu w Libii ten doborowy odział zniknął. Media spekulowały, że dyktator odesłał je z kraju w celu zapewnienia im bezpieczeństwa. Jednak jak podaje amerykański portal "Business Insider" Kaddafi był ostatnio widziany w hotelu Rixos w towarzystwie jednej z komandosek.

Protesty w Libii. Dziesiątki rannych i zabitych

Czy to oznacza że Amazonki wciąż pozostają na terenie Libii? Jak przypuszczają libijskie media, Kaddafi razem z odziałem kobiet żołnierzy ma zamiar zamknąć się w zlokalizowanym w Trypolisie masywnym bunkrze i bronić do samego końca.

Skuteczność oddziału została wielokrotnie potwierdzona. W trakcie zamachu na Kaddafiego, który miał miejsce w 1998 r., jedna z gwardzistek zginęła a siedem zostało rannych. Dyktatorowi jednak nic się nie stało.

Wszystkie panie przed wstąpieniem do służby musiały przejść niezwykle ciężkie treningi. Jednym z wymogów było także dziewictwo kobiet. Ze wszystkich komandosek, którym udało się pomyślnie przejść treningi, Kaddafi osobiście wybrał ostateczną czterdziestkę. Jak twierdzą media głównym kryterium wyboru była uroda niewiast.

Dlaczego Kaddafi zdecydował się akurat na kobiecą gwardię? Według specjalistów kobiety posiadają silniejszą psychikę, przez co w sytuacjach ekstremalnych są zdolne do większego okrucieństwa. Poza tym, jak twierdzą niektórzy kobiety posiadają szósty zmysł co sprawia, że są jeszcze skuteczniejsze w roli bodyguardów.

Każda z czterdziestu Amazonek musiała złożyć przysięgę wierności Kaddafiemu. Dopóki dyktator nie zwolni ich z przysięgi, kobiety zobowiązane są poświęcić swoje życie w obronie Libijskiego przywódcy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

To współczesne Amazonki:-" Pod Twoją Obronę"...;)) Kobiety faktycznie mają to coś, czego mężczyznom brak! Mądry ten Kaddafi;))

Komentarz został ukrytyrozwiń
kelso
  • kelso
  • 10.03.2011 14:30

ta ze zdjecia ma doskonałe usta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
pikuś
  • pikuś
  • 10.03.2011 07:43

mmmmmmm grosza bym nie wziął?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.