Facebook Google+ Twitter

Anioły na największym pokazie motoryzacyjnym

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-08-28 15:07

To już pewne! Dom Aniołów Stróżów zagości na Summer Cars Party, największym Show motoryzacyjno-muzycznym w tej części Europy.

To już pewne! Dom Aniołów Stróżów zagości na Summer Cars Party, największym Show motoryzacyjno-muzycznym w tej części Europy. Będzie nie tylko super-skarbonka i zbiórka na rzecz naszego stowarzyszenie, ale aniołowe dzieciaki będą mogły spełnić swoje motoryzacyjne marzenia. To wszystko rzecz jasna dzięki przychylności organizatorów, no i dzięki sławie Aniołowego Busa. Ten legendarny pojazd pojawi się w czasie wrześniowej imprezy na katowickim Muchowcu.
Summer Cars Party nie zapomina o potrzebujących, a podczas tej wziął pod swoje skrzydła właśnie Dom Aniołów Stróżów. Zorganizowana zbiórka wspomoże budżet i zostanie przeznaczona na cele statutowe. Liczymy na darczyńców i po raz kolejny dodajemy aniołom skrzydeł!
Lotnisko sportowe Katowice-Muchowiec już niebawem stanie się ogromną motoryzacyjną areną. Największa impreza motoryzacyjno-muzyczna w kraju i jedna z największych w tej części Europy już 6-7 września. VIII edycja SCP to wielki zjazd atrakcji, emocji i rozrywki na najwyższym poziomie.
Podczas imprezy dla wszystkich uczestników będzie czekać szereg kultowych, znanych z poprzednich lat atrakcji, jak i zupełnie nowe, zaskakujące formy motoryzacyjnej rozrywki. Wśród atrakcji specjalna Strefa Dakar, w ramach której pojawią się znani rajdowcy. Niezależnie od strefy odbędą się także widowiskowe zawody off-road. W tym celu część lotniska zostanie przekopana i zalana wodą tworząc ekstremalny, błotnisty tor. Na płycie lotniska tradycyjnie rozegrane zostaną wyścigi na 1/4 mili. Poziom adrenaliny podniesie show w wykonaniu Drift Fun Kielce. Nie zabraknie również widowiskowych wyścigów wraków samochodowych, w których udział może wziąć dosłownie każdy. SCP, to także prestiżowa strefa Dream Cars, czyli najpiękniejsze i najdroższe samochody świata w jednym miejscu. Dla miłośników jednośladów przygotowaliśmy pokazy Freestyle Motocross.
Wśród nowości m.in. występy jednej z najlepszych ekip kaskaderskich w Europie - Flott Cascaders Team, współpracującej na stałe przy największych Hollywoodzkich produkcjach. Po raz pierwszy utworzona zostanie Strefa Truck, a w niej m.in. ciężarówki biorące udział w największych rajdach, ciężarówki tuningowane, czy ciężarówki z USA. Strefa, to także możliwość spotkania z kierowcami tych fascynujących maszyn m.in.: z Iwoną Blecharczyk - Trucking Girl oraz Andrzejem Świgostem i Józefem Cabałą.
Ponadto kluby motoryzacyjne z całego świata i najciekawsze perełki tuningowe, zawody car audio, zabytkowe pojazdy z kraju i zagranicy, szayowozy oraz strefa militarna. Dla miłośników motoryzacji Summer Cars Party 2014 to prawdziwa bomba!
SCP 2014 to również koncerty największych światowych gwiazd muzyki rozrywkowej. Na scenie SCP 2014 pojawią się największe gwiazdy muzyki elektronicznej i house’owej: Dj Quicksilver, Adam De Great, C-BooL, neeVald oraz najlepsi Dj’s ze Śląska. Summer Cars Party 2014 to ryk silników w rytm klubowych brzmień!
Mocne muzyczne uderzenie i dodatkowe atrakcje takie, jak: skok na bungee oraz wesołe miasteczko, o powierzchni 4000m2 zapewnią ogrom atrakcji dla wszystkich gości.
Odpalamy silniki już 6-7 września 2014 - Katowice Lotnisko Muchowiec! Zapraszamy!
(Piotr Śmigielski)

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.