Facebook Google+ Twitter

„Anioły w Ameryce” na Open'er Festiwal

Spektakl będzie można zobaczyć w lipcu podczas trwania Open'er Festiwal, w dniach od 4 do 7 lipca. Specjalnie na tę okazję powstanie namiot o wielkości 1500 m².

Anioły w Ameryce - scena ze spektaklu / Fot. materiał prasowy udostępniony przez Alter ArtLegendarny spektakl Krzysztofa Warlikowskiego „Anioły w Ameryce" swą premierę miały w 2007 roku. Spektakl został wystawiony niespełna pięćdziesiąt razy, a grają w nim same aktorskie sławy: Stanisława Celińska, Magdalena Cielecka, Maja Komorowska, Maja Ostaszewska, Danuta Stenka, Andrzej Chyra, Rafał Maćkowiak, Zygmunt Malanowicz, Jacek Poniedziałek, Maciej Stuhr i Tomasz Tyndyk.

W tym roku tytuł powróci, ale na scenę Open'er Festival. Wstęp na spektakl będzie odbywał się za okazaniem ważnej opaski festiwalowej. Namiot-teatr, w którym sztuka zostanie zaprezentowana, zostanie usytuowany z tyłu Main Stage, przed głównym wejściem na festiwal (od strony ulicy Zielonej).

Przedstawienia będą rozpoczynały się o godzinie 12.00 i trwać będą 5 godzin 40 minut. Wchodzić do namiotu-teatru będzie można już od 11.30. W namiocie stanie trybuna na 500 osób.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.