Facebook Google+ Twitter

Anioły z Harlemu w Filharmonii Bałtyckiej

Harlem Gospel Choir ponownie przyjeżdża do Polski. Na tournée chór przygotował wyjątkowy repertuar, ku czci Whitney Houston. Usłyszymy w wersji gospel takie hity sławnej wokalistki, jak "I will always love You" czy "I wanna dance with somebody".

 / Fot. Materiały organizatoraArtyści już kilkakrotnie gościli w Polsce, za każdym razem przyjmowani z wielkim entuzjazmem. Gwiazdy polskiej muzyki, takie jak Natalia Kukulska, zespół Sistars i Mieczysław Szcześniak, którzy mieli okazję z nimi wystąpić, twierdzili, że przeżycia, których doznawali na scenie, były pierwszymi w karierze.

Tegoroczne tournee, dzięki przygotowanym utworom, jest jedyne w swoim rodzaju. Nie lada gratką jest usłyszeć największe hity Whitney Houston w gospelowej aranżacji. Polska publiczność usłyszy, poza świetnymi wykonaniami największych hitów Whitney Houston, tradycyjne i nowoczesne utwory gospelowe, jazzowe i bluesowe takich gwiazd, jak Billie Holiday, Louis Armstrong, Ella Fitzgerald, czy Stevie Wonder. Uczestnictwo w koncercie będzie ogromnym przeżyciem nie tylko dla fanów wielkiej artystki, ale też dla miłośników muzyki gospel.

Podczas pełnych pasji występów widzowie nie są w stanie wysiedzieć na swoim miejscu - tańczą, klaszczą i śpiewają wraz z chórem. Nie sposób się oprzeć wspaniałym głosom artystów.

 / Fot. Materiały organizatoraTRASA 2012:
17 grudnia - Kraków, Filharmonia Krakowska
18 grudnia - Zabrze, Dom Muzyki i Tańca
20 grudnia - Gdańsk, Filharmonia Bałtycka
21 grudnia - Szczecin, Hala Opery
22 grudnia - Bydgoszcz, Filharmonia Pomorska
25 grudnia - Warszawa, Sala Kongresowa

Bilety w cenie od 80zł można nabyć przez internet, na stronach www.eBilet.pl lub www.eventim.pl oraz w punktach sprzedaży Eventim.

"Radosna muzyka, która rozprzestrzenia zakaźną i nieodpartą celebrację ludzkiego ducha wśród publiczności." - "West Australian" (21.10.2000)
"Już sam repertuar powodował, że nogi zrywały się do tańca, a kto miał opory, szybko o nich zapominał, bo chórzyści żywiołowo nakłaniali do takich spontanicznych zachowań." - "Gazeta Wyborcza" (08.12.2005)
"Oni są lepsi od prozacu - rzekła jedna pani w filharmonii, jak już jej ręce omdlały od klaskania." - "Gazeta Wyborcza"

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.